Seray Kaya "Sevgiliniz var mı?" sorusuna ne dedi?

Seray Kaya "Sevgiliniz var mı?" sorusuna ne dedi? İşte detaylar...

Seray Kaya "Sevgiliniz var mı?" sorusuna ne dedi?

 

Oyuncu Seray Kaya, Nişantaşı City's'de görüntülendi.

 Seray Kaya "Sevgiliniz var mı?" sorusuna ne dedi?

'Kopuk' dizisinde yer alan oyuncu, "Seyirciyle buluştuk. Güzel bir hikaye. Severek kabul ettim. Daha da çok seyirciyle kavuşursa daha çok mutlu olacağız. Mahalle işi. Tarlabaşı'nda geçiyor" dedi. Kaya, "Çekimlerde zorlanıyor musunuz?" sorusuna, "Zorlanmıyorum. İki gün repo veriyoruz. Beş gün 12 saat çalışıyoruz. MedYapım'ın böyle kuralı var. İnsanı şartlarda çalışınca rolüne daha çok adapte olup, kendine vakit ayırabiliyorsun. Keyifle gidiyorum sete... Elbette yoruluyoruz ama keyifle olduğu için sete koşarak gidiyorum" diye konuştu.

 Seray Kaya "Sevgiliniz var mı?" sorusuna ne dedi?

ÇOK KONFORLU PARTNER
Partneri Kaan Yıldırım'la ilgili oyuncu, "Bu iş sayesinde tanıştık. Çok konforlu partner. Onunla olduğum için mutluyum" ifadelerini kullandı. Kaya, "Reytingler kötü gidince oyuncular bazen umutsuzluğa kapılıyor" sözlerine, "Umutsuzluğa kapılmıyoruz. Her zaman umut vardır. İşimize her zamanki gibi daha çok sarılıyoruz. Ekip arkadaşlarımız olarak elimizden geleni yapıyoruz. Sonuç ne olursa olsun herkes bu işte olduğu için mutlu" açıklamasını yaptı.

Seray Kaya "Sevgiliniz var mı?" sorusuna ne dedi?

SEVGİLİ SORUSUNA CEVAP YOK!
Kaya, "Yazın planınız var mı?" sorusuna, "Plan yapıyorum ama kişisel hayatımız düzensiz olduğu için tutmuyor bazen. Üç ay yurt dışında İngilizcemi geliştirmek istiyorum. Tabii reddedemeyeceğim proje gelirsem gidemem" yanıtını verdi. Sevgililer Günü mesajını soran gazetecilere oyuncu, "Sizin Sevgililer Günü'nüz kutlu olsun" diyerek, cevap vermedi. Oyuncu, "Sevgiliniz var mı?" sorusuna cevap vermedi.

 

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış