Keremcem ile sevgilisi Sena Seçen'den 'kıskançlık' açıklaması!

Keremcem ile sevgilisi Sena Seçen'den 'kıskançlık' açıklaması! İşte detaylar...

Keremcem ile sevgilisi Sena Seçen'den 'kıskançlık' açıklaması!

Keremcem, sevgilisi Sena Seçen ile Nişantaşı City's'de görüntülendi. "Şarkılar teker teker geliyor" diyen Keremcem, "Uzun zaman olmuş dinleyiciyle buluşmayalı... İki konser yaptım, devamı gelecek. Nisanda albüm geliyor. 12 şarkı var. Pandemi dönemimde 30 şarkı yapmıştım. O dönem önce kötüydü, sonra üretime başladım. Sanat camiasında 20'nci senem, altıncı albüm geliyor. 14 Şubat'ta bir sürprizim olacak. İki sevilen şarkıyı birleştirdim. Bugüne kadar yapıldığını düşünmüyorum" dedi. Şarkıcı, sevgilisinin aynı zamanda stylisti olduğunu belirtti.

 Keremcem ile sevgilisi Sena Seçen'den 'kıskançlık' açıklaması!

KENDİNE GÜVENEN KADINDA KISKANÇLIK OLMAZ
Madonna'nın New York'ta sahneye geç çıkması nedeniyle hayranlarının dava açmasına, "Tabii ki karşı dava açarlar. Türkiye'de üç saat geç çıksan bir şey olmaz. Ben hiç konserime geç çıkmadım" dedi. Sena Seçen, "Keremcem popüler biri... Kadın hayranlarının ilgisi sizi rahatsız ediyor mu?" sorusuna, "Hiç rahatsız olmuyorum. Aksine hoşuma gidiyor. Sonuçta hayranları. Mutlu oluyorum" yanıtını verirken Keremcem ise, "Kendine güvenen kadında kıskançlık olmaz. Karşılıklı güven var" dedi.

 Keremcem ile sevgilisi Sena Seçen'den 'kıskançlık' açıklaması!

TÜR DEĞİL ŞARKININ İYİLİĞİ ÖNEMLİ...
Son dönemdeki şarkıları değerlendiren Keremcem, "Şarkıları iyi ya da kötü diye ayırıyorum. İyi şarkıysa dinleniyor. İyi şarkılar yapılıyor. Tür değil şarkının iyi olması önemli... Sözler değerliyse iş yapar. Rap, arabesk, pop ve rock diye ayırmak doğru değil" ifadelerini kullandı.

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış