Ürgüp'te İlyas Yalçıntaş rüzgarı

51'inci Uluslararası Ürgüp Bağ Bozumu Festivali kapsamında Ürgüp'te sahne alan İlyas Yalçıntaş, tarihi ve mistik atmosferde duygusal rüzgarlar estirdi.

Ürgüp'te İlyas Yalçıntaş rüzgarı

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İlyas Yalçıntaş samimi açıklamalarda bulundu. 

Ürgüp'te İlyas Yalçıntaş rüzgarı

''İNCİRLER'' İLE BAŞLADIM ''KİVİLER'' İLE FİNAL YAPACAĞIM 

Yaklaşık bir buçuk ay önce ''Yasak Elma'' adlı şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan genç sanatçı, ''İncirlerden elmaya geçmişsiniz. Sırada ne var?'' şeklindeki esprili sorusuna ''İncirlerle başladık, sırada karpuzlar ve armutlar var. Tropikal meyvelerden muz ve en son kiviler ile final yapacağız.'' esprisi ile yanıt vererek samimiyetini ortaya koyarken, İncirler olana kadar aşkın bittiğini, yalnız ama iyi olduğunu dile getirdi. 

Ürgüp'te İlyas Yalçıntaş rüzgarı

Önümüzdeki hafta yeni şarkısına klip çekmek için sete çıkacaklarını dile getiren İlyas Yalçıntaş, farklı bir tarz denediğini ifade etti. 

RAPİ SEVERİM AMA RAP YAPMAM 

Rap ile arabeskin birlikteliğini hoş karşılamadığını söyleyen İlyas Yalçıntaş, ''Geçtiğimiz günlerde Adele'in bir röportajını izledim. ''Biz Tiktok'a müzik yapacaksak, bizim neslimize kim müzik yapacak?'' Bende onunla aynı fikirdeyim. Rapi severim dinlerim ama rap yapmam, benim kulvarım farklı. Raple arabeskin birlikteliğine gelince... Dinleyene saygım var ama ben dinlemiyorum. Biraz garip duruyor bence. Arabesk dinleyeceksem açıp Müslüm Gürses dinlerim ben.'' ifadelerini kullandı...

 

Röportajın ardından binlerce Ürgüplü'nün saatler öncesinden doldurduğu etkinlik alanını ''İncirler'' şarkısı ile selamlayan başarılı sanatçı, hafızalardan uzun süre silinmeyecek muhteşem bir konsere imza attı.

 

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk'ün çiçek ve plaket hediye ettiği Yalçıntaş, Ürgüp'e ilk kez geldiğini ve çok beğendiğini söyledi.

 

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış