Ünlü isimler bir araya geliyor

“GELECEĞİN GÜÇLÜ KADINLARI” projesinin üçüncüsü Hepsiburada’nın ana sponsorluğunda, TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI ( TOG) yararına 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde saat 20:30’da TİM Maslak Show Center’da gerçekleşiyor. Aydan TAŞ’ın ilkini 2019 yılında gerçekleştirdiği ve büyük ses getiren projeden elde edilen gelirler TOG vakfı burs fonuna aktarılarak bu yıl ‘’Depremzede üniversite öğrencisi genç kadınların eğitimlerine destek olmak için kullanılacak.’’

Ünlü isimler bir araya geliyor

Proje tasarımını Aydan TAŞ’ın üstlendiği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde üniversite öğrencisi genç kadınların hayallerini gerçekleştirme yolunda destek olmak üzere yürütülen Geleceğin Güçlü Kadınları sosyal sorumluluk projesinde iş, sanat ve spor dünyasından Türkiye’nin başarılı isimleri bir araya geliyor.

 Ünlü isimler bir araya geliyor

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’n de TİM Maslak Show Center’da, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına ‘Geleceğin Güçlü Kadınları’ sosyal sorumluluk projesinin 3.sü gerçekleşiyor. Bugüne kadar 100’ün üzerinde üniversite öğrencisi genç kadının burs fonuna destek olunan bu anlamlı gecede elde edilen gelirler TOG Vakfı burs fonuna aktarılarak bu yıl depremzede üniversite öğrencisi genç kadınların eğitimlerine destek olmak için kullanılacak.

 Ünlü isimler bir araya geliyor

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NDE SAAT 20.30’DA TİM MASLAK SHOW CENTER’DA
HepsiBurada’nın ana sponsorluğunda gerçekleşecek özel gece, dünya tarihine adını yazdırmış öncü 8 güçlü kadından ilham alınarak hazırlandı. İlham kaynağı olan 8 güçlü kadının kendi ülkelerinin modasını yansıtacak bu gecede yer alan tasarımlar Meltem Özbek, Özlem Kaya, Özlem Süer, Sudietuz, Tuvana Büyükçınar Demir, Zeynep Tosun, Züleyha Kuru gibi sektörün başarılı tasarımcılarının gözünden özel olarak bizlerle buluşacak.

 Ünlü isimler bir araya geliyor

Koreografisi Öner Evez tarafından gerçekleştirilecek d efilede, özel olarak hazırlanan tasarımları taşıyacak güçlü kadınlar ise ; Aslı İnandık, Aslıhan Malbora, Begüm Birgören, Bestemsu Özdemir, Burcu Biricik, Cansu Tosun, Cemre Baysel, Deniz Baysal Yurtçu, Deniz Işın, Dilara Aksüyek, Ecem Özkaya , Esra Dermancıoğlu, Evrim Alasya, Hazal Türesan, İrem Helvacıoğlu, Kübra Dağlı, Melisa Şenolsun, Melis İşiten, Merve Oflaz, Müjde Uzman, Necla Güngör Kıragası, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya, Pelin Karahan, ipek Çiçek, Şahika Ercümen, Şebnem Hassanisoughi, Yüsra Geyik .. Birbirinden değerli bu isimler p roje için hazırlanan özel koleksiyon tasarımlar ile podyumda yer alırken, Türk televizyonlarının ve beyaz perdenin güçlü ismi Nur Sürer ise onur konuğu olarak katılım sağlayacak.

 Ünlü isimler bir araya geliyor

Gecenin sunuculuğunu Çağla Şikel üstlenirken, bu özel gece için üretilen tasarımlar Tolga Çevik tarafından açık artırma ile satışa sunulacak. Elde edilen gelir Toplum Gönüllüleri burs fonuna aktarılacak ve yüzlerce genç kadına umut ışığı olacak.
Bu anlamlı gecede sahnelerin güçlü sesi Derya Uluğ şarkılarıyla bizlerle olacak. Geceye özel vereceği konser ile Derya Uluğ, keyifli anlara imza atacak. Aynı zamanda her ülkeye özgü özel olarak hazırlanan dans gösterileri, sürpriz konukları da gece boyunca devam edecek.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde saat 20.30’da TİM Maslak Show Center’da gerçekleşecek olan bu anlamlı gecenin biletleri Biletix ve Passo noktalarında satışta olacak.

 

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış