'Rüzgara Bırak' setinden ilk kare

'Rüzgara Bırak' setinden ilk kare... İşte detaylar...

'Rüzgara Bırak' setinden ilk kare

Güçlü kadrosu ve merak edilen senaryosu ile şimdiden çok konuşulan film ‘Rüzgara Bırak’ setinden ilk kare okuma provasından geldi. Başrollerini Barış Arduç ve Hande Erçel’in paylaştığı ‘Rüzgara Bırak’ filminin geçtiğimiz günlerde gerçekleşen okuma provasında çekilen karelerin paylaşılmasıyla; hayranları daha da çok heyecanlanırken, filme olan ilgi de arttı. İlk defa bir projede bir araya gelen sevilen ikilinin uyumları ise göz kamaştırdı.

 'Rüzgara Bırak' setinden ilk kare

Senaryosunu Ceylan Naz’ın kalem aldığı, yönetmen koltuğunda Engin Erden’in oturduğu hazırlıkları uzun zamandır devam eden filmin yapımını Lanistar Medya ve Royal Pictures birlikte üstleniyorlar.

'Rüzgara Bırak' setinden ilk kare
Başrollerini Hande Erçel ve Barış Arduç‘un paylaştığı filmin çekimlerine bayram ertesinde İstanbul’da başlanacak; Urla, Çeşme ve Alaçatı’da devam edecek.

 'Rüzgara Bırak' setinden ilk kare

Dijtal bir platform için çekilecek olan filmin merak edilen hikayesi ise kısaca şöyle. Yazman Şirketler Grubu’nun iki veliahdı; Çeşme’de yaşayan Ege Yazıcı (Barış Arduç) ve şirketler grubunun CEO’luğunu yürüten Aslı Mansoy (Hande Erçel) karşı karşıyadırlar. Şirketin varlığının devamı; Ege’nin Çeşme’de yerleştiği ve sörf okulu kurduğu koya dev bir
otel yapılmasına bağlıdır. Her şeyi ile şehirli Aslı ve tüm benliği ile Çeşmeli olan Ege tüm farklılıklarına rağmen ne kadar benzer olduklarını kısa bir süre sonra anlayacaklardır. Bu fütursuz ikili şirketlerine mi, sörf koyuna mı yoksa birbirlerine mi sahip çıkacaklardır? ‘Rüzgara Bırak’ yakında yayında…

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 1
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış