Reynmen'in arkadaşı canını hiçe saydı!

Yeni motosikletiyle görüntülenen Reynmen, tüm trafik kurallarına harfiyen uyarken, arkasına binen arkadaşının kask takmayıp kuralları hiçe sayması tepki çekti. O anlar Snob Magazin kamerasına yansıdı. İşte detaylar...

Reynmen'in arkadaşı canını hiçe saydı!

Snob Magazin'in haberine göre; 'Reynmen' lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş, 200 bin TL'lik motosikletiyle Nişantaşı'nda ilk kez Snob Magazin objektiflerine takıldı.

BU GÖRÜNTÜ TEPKİ TOPLADI

İş görüşmesi nedeniyle Nişantaşı'na geldiğini söyleyen Aktaş, kask ve zırh yeleğini takarak sağlığının korunması ve kurallara uyması yönünden takdir topladı. Reynmen'in hiçbir önlem almayan arkadaşının motosikletin arkasına binmesi ise tepki çekti. 

Reynmen'in arkadaşı canını hiçe saydı!

"BUNUN ŞAKASI YOK"

Motosikleti istanbul'un yoğun trafiğinden kurtulmak için aldığını söyleyen Reynmen, "İstanbul trafiği için iyi bir şey ama biraz tehlikeli. Ben çok sürat motor sürücüsü değilim. Çok sürat yapılmasınında kimseye tavsiye etmiyorum. Bunun şakası yok. Kimse süratli gitmesin" diyerek uyarıda bulundu.

Reynmen'in arkadaşı canını hiçe saydı!

REYNMEN KİMDİR?

Gerçek adı Yusuf Aktaş olan, sosyal medyada Reynmen ismi ile tanınan en ünlü Youtuber isimlerin arasında yer almaktadır. 1995 yılında İstanbul Bağcılar’da dünyaya gelmiştir. Üç kardeştir, bir kardeşi ve bir ablası vardır. Babasının ismi Rahmi, annesinin ise Nasibe’dir.

İlköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır.

Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır. Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak açıköğretim lisesini tamamlamıştır.

Reynmen'in arkadaşı canını hiçe saydı!

Yaşantısını İstanbul Bağcılar’da sürdürmektedir. Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır. Scorp’ta çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen ve dikkatleri üzerine çeken fenomeni olmayı başarmıştır. Günümüzde Youtube video sitesinde yayınladığı videolar takipçileri tarafından oldukça beğeni ile izlenmektedir. Ve her geçen gün dahada başarılı hale gelmektedir.


Sosyal medya dışında ünlü oyuncular ilede arası oldukça iyidir. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısını söylemiş ve büyük beğeni kazanmıştır. Özellikle Biziz ve Voyovoy şarkıları ile ciddi bir mesafe katetmiştir. Ayrıca 2018 yılında dünyanın en iyi aktörlerinden Dwayne Johnson ile bir araya gelmiştir. Bu video Yusuf Aktaş’ın özellikle sosyal medya’da ne kadar önemli bir isim olduğunu da gözler önüne sermiştir. Dwayne Johnson ve The Rock ile Hong Kong’ta görüşmüştür.

Reynmen'in arkadaşı canını hiçe saydı!

REYNMEN NE DEMEK?

Reynmen adlı fenomen sosyal medyadan isminin anlamını açıklamıştı. Reynmen adının anlamını, “Evet arkadaşlar, Reynmen'in gerçek anlamını açıklıyorum! Reyn: Leke, kir, pas. Günahın artması, kalp katılığı, gönül karası anlamına geliyor. Men ise ‘engellemek, yasaklamak' anlamına geliyor. Yani Günahın artmasını engellemek, kalp katılığını engellemek, yasaklamak gibi anlamı var. Yağmur Adam anlamı da güzel tabii ama Osmanlıca bir anlamı da mevcut.” açıklamasını yaptı.

Reynmen'in arkadaşı canını hiçe saydı!Reynmen'in arkadaşı canını hiçe saydı!Reynmen'in arkadaşı canını hiçe saydı!

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış