Oyuncu Ezgi Mola, TRT yönetimini kızdırdı!

TRT'de ekrana gelen Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola, TRT muhabirinin 'yangın tamamen durduruldu' haberine ateş püskürdü. Gazeteci Arif Hür'ün haberine göre; Ezgi Mola'nın çalıştığı kuruma tepki göstermesi, TRT yönetimini kızdırmış. İşte detaylar...

Oyuncu Ezgi Mola, TRT yönetimini kızdırdı!

Türkiye, 8 gündür orman yangınları ile mücadele ediyor.

Marmaris Hisarönü'ndeki yangınlar henüz kontrol altına alınamamışken, TRT muhabirinin 'yangın tamamen durduruldu' açıklaması sosyal medyada tartışma yaratmıştı

TRT Haber'de üst düzey bir yetkili tarafından yapılan açıklamada, "Bir cümleyi kesip dolaşıma sokuyorlar. TRT Haber yalan söylüyormuş, yangını gizliyormuş gibi yapıyorlar" ifadeleri kullanıldı.

"YAZIKLAR OLSUN" DİYEREK TEPKİ GÖSTERDİ

Gazeteci Arif Hür'ün edindiği bilgiye göre; TRT'de ekrana gelen Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola, sosyal medyada, 'yangın tamamen durduruldu' diyen TRT Haber'e, "Yazıklar olsun!" diyerek tepki gösterdi.

Oyuncu Ezgi Mola, TRT yönetimini kızdırdı!

BU ÇIKIŞI TRT YÖNETİMİNİ KIZDIRDI

Ezgi Mola'nın çalıştığı kuruma tepki göstermesi, TRT yönetimini kızdırmış.

Geçtiğimiz günlerde TRT Genel Müdürlüğüne getirilen Mehmet Zahid Sobacı ve TRT Yönetim Kurulu üyeliğine atanan Hilal Kaplan Öğüt'ün Ezgi Mola'nın bu çıkışını şaşkınlık ve üzüntüyle karşıladıkları öğrenildi.

Oyuncu Ezgi Mola, TRT yönetimini kızdırdı!

Hilal Kaplan Öğüt, "Ezgi Mola'nın paylaşımı tamamen yalan. Bence de 'yazıklar olsun' diyerek Mola'ya sert çıktı.

Oyuncu Ezgi Mola, TRT yönetimini kızdırdı!

AKIBETİ YAKIN ZAMANDA BELLİ OLACAK

Masumlar Apartmanı, yeni sezonuyla Eylül ayında TRT 1'de olacak. Ezgi Mola'nın Masumlar Apartmanı'ndaki akıbeti ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Oyuncu Ezgi Mola, TRT yönetimini kızdırdı!

Oyuncu Ezgi Mola, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda kendi fotoğrafını ve ismini kullanarak "#SeninleyizReis" etiketinin olduğu ironik montaja da ateş püskürdü.

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış