Mert Demir'den alkışlanacak hareket

Mert Demir’in ilk Harbiye konserinde büyük coşku yaşandı. İşte detaylar...

Mert Demir'den alkışlanacak hareket

Şarkıları dillerden düşmeyen ve haftalarca hit olan, konserleriyle Türkiye’nin dört bir yanını dolaşan Mert Demir müzik kariyerinin ilk Harbiye konserini BKM organizasyonuyla gerçekleştirdi.

 Mert Demir'den alkışlanacak hareket

Ünlü müzisyen, aylar önce biletleri satışa çıkan ve tüm biletleri 4 saatte tükenen konserde, hayranlarıyla coşku dolu bir heyecanı paylaştı.

 Mert Demir'den alkışlanacak hareket

Hit şarkılarıyla Türk Pop Müziği’nin zirvedeki ismi Mert Demir en sevilen şarkıları ve kendine özgü performansıyla önceki akşam BKM organizasyonuyla, ilk kez Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda sahne aldı. Bir yandan Türkiye ve Avrupa turnelerini gerçekleştirirken diğer yandan bu büyük konser için hazırlanan Mert Demir’i Harbiye’de 5 bine yakın kişi dinledi. Hayranlarının ünlü sanatçıya sevgi seli gösterdiği konseri izleyenler, 2 saat boyunca, büyük bir coşkuyla, tüm şarkılara eşlik etti. Ünlü müzisyen, konserin gelirini kız öğrencilere eğitim bursu olması için İstanbul Vakfı’nın ‘Büyüt Hayallerini’ projesine bağışladı.

Mert Demir'den alkışlanacak hareket
Sahneye “İkimize Birden” şarkısıyla çıkan ünlü müzisyen heyecan ve mutluluğunu da dinleyicileriyle paylaştı. Mert Demir gecede “Acı Veriyor”, “Cehennemin Dibi”, “Ateşe Düştüm”, “Gözlerime Bak” gibi haftalarca liste başı olan hit parçalarını seslendirdi.

 Mert Demir'den alkışlanacak hareket

YENİ ŞARKISINI İLK KEZ SÖYLEDİ
Mert Demir ilk Harbiye konserinde dinleyicilerine bir de sürpriz yaptı. 28 Haziran tarihinde yayınlanacak olan ‘Ölüyorum Anla’ şarkısını da ilk kez bu sahnede seslendirdi. Söz ve müziği kendisine ait olan şarkı ünlü müzisyenin dileyicilerinden büyük alkış aldı.

Mert Demir'den alkışlanacak hareket
BİLETLERİ 4 SAATTE BİTMİŞTİ
Ünlü müzisyenin, Harbiye’deki ilk konserinin duyurusunun yapılmasının ardından 4 saat sonra tüm biletler tükenmişti. Konserin biletlerinin hızla tükenmesinin ardından Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda iki yeni konser daha planlandı. Mert Demir, 22 Temmuz tarihinde de BKM organizasyonuyla Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda sahne alacak.

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış