Loewe Perfumes’den yaza özel bir koku

Meyvemsi, odunsu ve amber notalarıyla dikkat çeken LOEWE Paula's Ibiza Cosmic EDP, serinin ilk EDP’si olarak LOEWE Paula's Ibiza koku ailesine katılıyor. Eğlence ve deneysellikle dolu bu hipnotize edici koku, unisex olarak koleksiyonda yerini alıyor. Kozmolojinin ilgi çekici ruhsal uyanışlarından ilham alan ve psikedelianın dünyevi zevkleriyle harmanlanan LOEWE Paula's Ibiza Cosmic EDP, hayranlık uyandırıcı bir merak yaratıyor.

Loewe Perfumes’den yaza özel bir koku

Taze armut ve sulu mango notaları, aromatik selvi reçinesi ile katmanlanıyor. Tatlı, gurme hindistan cevizi kreması ve vanilya, sedir ağacının derinliği, sandal ağacının yumuşaklığı amberle güçlendiriliyor. Kompozisyonun temelinde, LOEWE'nin parfümörü Nuria Cruelles’in Maison’un koku imzası olarak tasarladığı benzersiz LOEWE Accord yer alıyor. LOEWE Accord, Paula's Ibiza Cosmic'in rezonansını derinleştirmek için İspanyol kaya gülü kır çiçeğinin ham, reçineli yönlerini ortaya çıkarıyor. 

Loewe Perfumes’den yaza özel bir koku

Yeni LOEWE Paula's Ibiza Cosmic EDP, koleksiyonun imzası niteliğindeki silindirik cam şişesiyle öne çıkıyor. Canlı, sarıdan kırmızıya ombreli şişe, parlak siyah kapakla tamamlanıyor. Bu tasarım, gün batımından gecenin karanlığına doğru olan gizemli evrimi yansıtıyor. 

Loewe Perfumes’den yaza özel bir koku

LOEWE, Global Marka Elçisi ve ünlü K-Pop fenomeni TAEYONG'un başrolde olduğu Paula's Ibiza kampanyasını duyurdu. 

Uluslararası müzisyen TAEYONG’ın kampanya yüzü olduğu, LOEWE Paula's Ibiza koleksiyonunun tamamı Balear ruhunu özetliyor. Balear ruhu; günlerin ve gecelerin müzikle, eğlenceyle ve doğayla derin bağlantılarının olduğu ada yaşamının koku deneyimini yansıtıyor.  Bireyselliğin ve yaratıcılığın simgesi olarak TAEYONG, doğal bir biçimde yeni koku LOEWE Paula's Ibiza Cosmic EDP'nin özgür ruhunu ön plana çıkarıyor. 

Loewe Perfumes’den yaza özel bir koku

Gray Sorrenti tarafından çekilen kampanya, İbiza'nın ve LOEWE’nin yaratıcılığını yansıtıyor. LOEWE'nin kreatif direktörü Jonathan Anderson'ın yaratıcı yönetmenliğindeki görüntüler ve videolar, renkli arka planlarla TAEYONG'un eğlenceli anlarını öne çıkarıyor. 

LOEWE Paula's Ibiza Cosmic EDP Satış Noktaları: Beymen Zorlu Center, Beymen Akasya, Beymen Ankara Kavaklıdere, Beymen.com 

LOEWE Paula's Ibiza Cosmic EDP Satış Noktaları Fiyatı: 5.550 ₺.

 

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 4
  BEĞENDİM
 • 3
  SEVDİM
 • 1
  GÜLDÜM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENMEDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış