Kazara Aşk dizisinin yıldızı sevgilisinden ayrıldı

Başrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler'in yer aldığı Star TV'nin yeni dizisi Kazara Aşk, 24 Haziran Perşembe günü ilk bölümüyle ekrana gelecek. Dizide Şimal karakterini canlandıracak olan Sude Zülal Güler'in özel hayatında flaş bir gelişme yaşandı. İşte detaylar...

Kazara Aşk dizisinin yıldızı sevgilisinden ayrıldı

Snob Magazin'in özel haberine göre; Kazara Aşk dizisinde Şimal karakterini canlandıracak olan Sude Zülal Güler, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Doğukan Güngör'den ayrıldı.

Kazara Aşk dizisinin yıldızı sevgilisinden ayrıldı

Sude Zülal Güler ile Doğukan Güngör'ün sürpriz ayrılığı çiftin sevenlerini şaşırttı. İkilinin, pek çok konuda fikir ayrılığı yaşadığı öğrenildi.

Kazara Aşk dizisinin yıldızı sevgilisinden ayrıldı

TESADÜF ESERİ TANIŞMIŞLARDI

Doğukan Güngör, Sude Zülal Güler ile ajansta tesadüf eseri tanıştıklarını söylemişti.

Sude Zülal Güler ise, "Doğukan'ı ilk gördüğümde çok heyecanlandım. Ne hissettiğimi kelimelerle tarif edemem. Tarif edebilseydim aşk olmazdı" demişti.

Kazara Aşk dizisinin yıldızı sevgilisinden ayrıldı

SUDE ZÜLAL GÜLER KİMDİR?
25 Ağustos 2001 tarihinde Makedonya’nın Üsküp şehrinde dünyaya gelen Sude Zülal Güler, ilk oyunculuk deneyimini 2013 senesinde 'Çınar' adlı dizide yaşamıştı. Güzel oyuncu, Mayıs Kraliçesi, Muhteşem Yüzyıl ve İsimsizler gibi projelerde de rol aldı. Sude Zülal Güler, Star TV'nin yeni dizisi Kazara Aşk'ta Şimal karakterini canlandıracak.

Kazara Aşk dizisinin yıldızı sevgilisinden ayrıldı

KAZARA AŞK OYUNCU KADROSU

Bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsünü anlatan Kazara Aşk’ın oyuncu kadrosunda; Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz yer alıyor.

KAZARA AŞK KONUSU

Kazara Aşk sürükleyici hikayesiyle de seyirciyi ekran başına kilitleyecek. Üniversiteyi bitirdikten sonra sevdiği adamla evlenerek mutlu olma hayalleri kuran güzeller güzeli bir genç kız… Zengin bir ailenin veliahtlarından genç ve yakışıklı bir genç… Umutları ve hayalleriyle mutluluğun peşinde koşan bu iki gencin yolları hiç beklenmedik bir anda, bir kaza sonrası kesişir… Artvinli Şimal’le, Gaziantepli Civan’ın kazara başlayan serüvenleri, arka arkaya sıralanan yalanlar ve beklenmedik olaylarla bambaşka bir boyuta sürüklenecektir…
 

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 3
  BEĞENDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış