‘Hatıran Yeter’ oyuncuları gala yemeğinde buluştu  

Başrollerini Aytaç Şaşmaz, Belçim Bilgin, Burak Sevinç ve Sümeyye Aydoğan’ın paylaştığı “Hatıran Yeter” filmi için 13 Şubat Salı akşamı 888 Private İstanbul’da gala yemeği düzenlendi. Film ekibi geceye tam kadro katıldı. “Hatıran Yeter”, 16 Şubat Cuma günü seyirciyle buluşacak.

‘Hatıran Yeter’ oyuncuları gala yemeğinde buluştu  

 

Ömer Faruk Yardımcı’nın yazıp yönettiği, yapımcılığını Berton Medya’nın üstlendiği, başrollerini ise Aytaç Şaşmaz, Belçim Bilgin, Burak Sevinç ve Sümeyye Aydoğan’ın paylaştığı “Hatıran Yeter” filmi 16 Şubat Cuma günü vizyona giriyor. Heyecanla beklenen film için 13 Şubat Salı akşamı 888 Private İstanbul adlı mekânda gala yemeği düzenlendi. Geceye tam kadro katılan film ekibi, yemek öncesi basın mensuplarının karşısına çıktı. 

80’LERDEN GÜNÜMÜZE 

Yönetmen ve senarist Ömer Faruk Yardımcı, “80’lerde başladığımız gerçek bir hikâyeyi günümüze kadar getirdik. İşitme engelli iki bireyin yaşadığı mücadeleyi anlattık. Çok güzel bir süreçti. Bu serüvende yanımda olan, bana inanan herkese çok teşekkür ederim” dedi. 

‘Hatıran Yeter’ oyuncuları gala yemeğinde buluştu  

ZOR AMA DEĞERLİ BİR SÜREÇTİ 

İşitme engelli bir genci canlandıran Aytaç Şaşmaz, “3 gün sonra filmimiz vizyona girecek, çok heyecanlıyız. Başından beri çok zor bir süreçti ama aynı zamanda çok da değerliydi. Filmdeki herkes gereken özeni gösterdi ve elinden geleni yaptı. O nedenle çok gururluyuz, çok mutluyuz. ‘Hatıran Yeter’ 16 Şubat’ta seyirciyle buluşacak ve çok güzel bir serüveni olacak” dedi. Başarılı oyuncu, oynadığı ‘Baha’ karakteri için de şöyle konuştu: “Baha sağır bir birey. Rol için yaklaşık 1.5 ay boyunca günde 6-8 saat eğitim aldık. Elimizden geleni yapmaya çalıştık.” 

GURUR DUYUYORUM 

Baha gibi işitme engelli olan ‘Leyla’ rolünü üstlenen Sümeyye Aydoğan heyecanını şu sözlerle dile getirdi: “Çok gururluyum. Oyuncu arkadaşlarımın hepsini teker teker tebrik ediyorum. Kendimizle gurur duyuyorum, çünkü bir ‘ses’ olmaya geliyoruz. İnanılmaz heyecanlıyız. Umarım siz de bizim mutluluğumuzu paylaşırsınız.” 

‘Hatıran Yeter’ oyuncuları gala yemeğinde buluştu  

SEVGİYİ HATIRLAMAYA İHTİYACIMIZ VAR 

‘Zehra’ karakterine hayat veren Belçim Bilgin, proje için şöyle konuştu: “Çok özel bir iş olduğunu düşünüyorum. Özellikle bugünlerde birçok zorluk yaşarken sevgiyi hatırlamaya, sevginin filmini izlemeye ihtiyacımız var. Benim filmi izleme şansım oldu. Çok dokunaklı, çok etkileyici bir film olduğunu düşündüm. Verdiğimiz emeğin karşılığını perdede görmek çok mutlu etti. Sevgili Burak’la Adem ve Zehra’nın aşkını hayata geçirdik. Sınır tanımayan bir aşkın hikâyesi. Sevgili yönetmenimiz Ömer Faruk Yardımcı ve Berkin Kaya bizim bu filmi hayallerimizin ötesinde koşullarda yapmamızı sağladılar. Ben de herkese teşekkür ediyorum.” 

‘Hatıran Yeter’ oyuncuları gala yemeğinde buluştu  

SEKTÖR AÇISINDAN DA MUHTEŞEM BİR İŞ 

Adem’i oynayan Burak Sevinç şunları söyledi: “Bir oyuncunun yaşamaktan mutluluk duyabileceği en güzel şeyleri bu projede yaşadığımızı söyleyebilirim. Bizim sektörümüz açısından da muhteşem bir iş geliyor hem görüntü kalitesi, hem oyunculuklar, hem çekimler hem de yapım tarafı açısından. Bu kadar rahat ve keyifli çalışmak, oyuncular için muhteşem bir duygu. Biz 2.5 ay boyunca bunu yaşadık. Bizler çok mutluyuz, seyircide de bu kesin karşılığını bulacaktır.”  

‘Hatıran Yeter’ oyuncuları gala yemeğinde buluştu  

AYLA BALYEMEZ SAHNEDE 

Gala yemeği, müzik dünyasının son dönemdeki yıldızlarından Ayla Balyemez’in seslendirdiği şarkılarla renklendi. 

İŞTE FİLMİN KONUSU 

Oyuncu kadrosunda Ferit Aktuğ, Gözde Çığacı, Furkan Kalabalık, Ayşegül Asar, Deniz Türkali ve Çağdaş Onur Öztürk gibi başarılı oyuncuların da yer aldığı “Hatıran Yeter”in konusu şöyle: Kaçarak evlenen Adem ve Zehra’nın Baha adında bir oğulları olur. Baha, henüz bebekken geçirdiği menenjit hastalığı neticesinde işitme yetisini kaybeder. Yaşıtlarından çok daha zorlu ve yalnız bir çocukluk geçiren Baha’nın hayatı, kendisi gibi sağır ve dilsiz olan Leyla’yla tanışmasıyla değişir. İki genç birbirine âşık olur. Ancak mutluluklarının önüne büyük engeller çıkacak, Baha’nın bu aşkın meyvesi olan kızı Yeşim’e kavuşabilmek için büyük mücadeleler vermesi gerekecektir...

 

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış