Hafifliğin sırrı ananasın içinde saklı

Arkopharma’dan ananas ve bromelain içeren takviye edici gıda geldi.

Hafifliğin sırrı ananasın içinde saklı

Ananasın gücünü sadece bromelain ile kısıtlamak doğru bir yaklaşım mı? Arkopharma, ananasın tüm potansiyelini kullanarak hafifliğe giden yolda maksimum desteği sunmayı öneriyor.

Ananasın sap ve taç kısmındaki doğal lifli yapısı sindirimi kolaylaştırır ve tokluk hissine katkı sağlar.Ananasın gövdesindeki bromelain ve diğer sindirim enzimleri, sadece proteini değil aynı zamanda yağı ve karbonhidratı da parçalar. Ayrıca, lokalize fazla yağların azaltılmasına yardımcı olur. Ananasın çekirdek ve iç kısmındaki fenolik bileşenler ile organik asitler, anti-inflamatuar ve antioksidan etki gösterir. Bu özellikler, inflamasyonu azaltarak ağrıyı hafifletir ve ödemi azaltır.

Hafifliğin sırrı ananasın içinde saklı

Arkopharma Ananas, çeşitli faydalarıyla dikkat çekiyor; kilo kontrolüne destek olmak, selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olmak, ödemi hafifletmek ve metabolizmayı desteklemek gibi alanlarda kullanıcılarına potansiyel destek sağlamayı amaçlıyor.

Avrupa’nın önde gelen Fitoterapi uzmanı Arkopharma' dan gelen bu yenilikçi ürün, hafifliğin sırrını sizinle buluşturuyor! Arkopharma, yılların deneyimiyle ve en üst kalite standartlarıyla ürünlerini sunar. Doğallık, etkinlik ve güvenilirlik ilkeleriyle hareket eden Arkopharma, sağlığınızı desteklemenin en güvenilir yolu olmayı hedefler.

Avrupa’nın dev Fitoterapi uzmanı Arkopharma’dan ANANAS; Hafifliğin sırrı artık sizinle!

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış