Gonca Vuslateri mutfağa girdi! Yaşadıklarını anlattı!

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri mutfağa girdi! İşte detaylar...

Gonca Vuslateri mutfağa girdi! Yaşadıklarını anlattı!

Üç aylık hamile Gonca Vuslateri, mutfağa girdi. Sevgilisiyle pizza yapan oyuncu, yaşadığı anları Instagram'dan paylaştı.

Gonca Vuslateri mutfağa girdi! Yaşadıklarını anlattı!

Vuslateri, "Sağ gözüme kan oturan o günlerden geriye ne kaldı ki... Bir kaç gündür kelimelerle tarif edilemeyecek kadar motivasyonumu düşüren şeyler üst üste geliyor. Kelimelerle tarif edemediğimi hissedince kendimi, yemek yapmaya kalkıştığım-yardım ettiğim ve elime yüzüme bulaştırdığım anlara benzettim. Bazen hayat sizi seçmez. İnsan kendi kendisinin Kılıçdaroğlu’sudur: yeri geldiğinde. Yalnızca seçimleri kaybetmekten değil, seçimleri yüzünden kendini de kaybedebilir insan. Bu hafta hazindir ki hep en gergin, en azar dolu, en öfkeli sesler-biçimler-simülasyonlar- hakaret dolu sinapslar.. böyle geçti... Pazartesiye üfleyerek girdim. İnsanları kendi içimde değil onlara bakınca gördüğüm şeyler arasında ikiye ayırmaya ve her ikiliğe başka isimler vererek, kalbimin odacıklarına hasar vermeyeyim dedim. Fakat dünya “en zarar veren”le konudan sıyrıldığımız, ekonomik paketler halinde ve yaşanılması en kolay kötücüllükle paralel bazı pratikler sunmaya başladı. işimize gelir.. Ben kendi vicdanımın eskisiyim.. antika sevdiğimden midir nedir... Bayılırım incindiğimi söylemeye, çözmeye... İyi biri olduğumdan hiç değil. Münasebetsizliği bile şıklaştırıyor vicdan sahibi olmak. Neyse, o sırada mutfakta sevgilim pizza yapıyordu.. Hamuru açmayı denedim, biraz stresim gider diye... Hamur açıldı, ben de saçıldım. Üstüme başıma bulaştırdım. Kelimeler gibi. En zor şey artık galiba... Sevmek. En çok da iki kelimeyle kıymetli: Eskisi gibi. Pizza güzel oldu" diye yazdı.

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış