Gelin dizisinde heyecana devam

Kanal 7’nin iddialı dizisi Gelin, yeni bölümüyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Çarpıcı hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin 10. bölümü 30 Mart Cumartesi saat 20.00’de Kanal 7’de izleyiciyle buluşacak.

Gelin dizisinde heyecana devam

Yapımcılığını FYM Film Yapım Merkezi'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Taner Tunç'un oturduğu ve senaryosunu Ayla Hacıoğulları ile Vilmer Özçınar'ın kaleme aldığı “Gelin” dizisi, yeni bölümüyle de soluksuz izlenecek. Gelin’in bu haftaki bölümünün konusu şöyle:

Gelin dizisinde heyecana devam

Mukadder’in evden kovduğu Beyza, iyice hırslanmıştır. Nusret ise kızına intikam planı için yol gösterir. Beyza, babasının “Benim kızımı kimse yok sayamaz! Buna izin vermem!” sözüyle derin bir nefes alır. Nikahtan sonraki gece Cihan’ın kendisini eski evde tek başına bırakmasıyla sarsılan Hançer, sabah bu kez Mukadder’in sözleriyle şoke olur. Oğlunun neden eve geri döndüğünün hesabını soran Mukadder, yeni gelinine “Yapacağın tek şey doğurmak... Onu da becerirsin herhalde, değil mi?” diyerek gözdağı verir.

Gelin dizisinde heyecana devam

Nusret’in ablasını ikna etmesiyle yeniden eve dönen Beyza, Gülsüm’den Hançer ile Cihan’ın geceyi ayrı geçirdiğini öğrenir. Beyza, bu haberi duyunca Cihan’ın kendisine geri döneceği konusunda yeniden heveslenir. Soluğu gizlice eski konakta Hançer’in yanında alan Beyza, ona Cihan’ın eski eşinden anne Mukadder yüzünden boşandığını ve onu unutamadığını söyler. Hançer, duyduklarına inanamasa da hem Cihan hem kendisi için üzülür.

Gelin dizisinde heyecana devam

Cihan ise o sırada tüp bebek merkezine gitmiştir. Hançer’in gelmeyeceğini öğrenen Cihan, öfkeyle eski eve gider. Kapıyı kırarak soluğu Hançer’in yanında alan Cihan, zehir saçan sözleriyle Hançer’i hem üzer hem de öfkelendirir. Kadınlık gururu kırılan Hançer, ağır sözler karşısında kendisini tutamaz ve Cihan’a tokat atar.

Oyuncu kadrosunda Talya Çelebi, Cenay Türksever, Betigül Ceylan, Çisel Kuşkan, Sidal Damar, Kutay Şahin, Ekrem Bozgül, Can Tarakçı, Ceren Yüksekkaya, Deniz Değirmenci, Yasemin Yeşilgöz, Günnur Adıgüzel, Elif Çapkın, Güneş Ebrar Özgül, Türker Kantar ve Arif Nazım gibi oyuncuların yer aldığı “Gelin” dizisinin 10. bölümü merakla bekleniyor.

Gelin, 10. bölümüyle 30 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal 7’de…

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış