Deotak ile serinletici bahar esintisi!

Baharın müjdecisi taptaze günler sıcak havalar ile kendini göstermeye başladı. İçimizi ısıtan bu mevsimde, Deotak güçlü formülüyle enerjinize eşlik ediyor. Deotak ile sıcak günlerin tadını çıkarırken kendinizi rahat ve ferah hissedeceksiniz!

Deotak ile serinletici bahar esintisi!

Terleme, özellikle bahar ve yaz aylarında artan sıcaklıklarla beraber kaçınılmaz bir süreç olsa da Deotak sunduğu çözümlerle ter kokusunu endişe etmeden yalnızca doğanın enerjisine odaklanmanızı sağlıyor. Cilt tipiniz ne olursa olsun, Deotak 7 kat* etkili formülüyle terlemenin neden olduğu kötü kokuları engelleyerek her günü tazelik katıyor. 

Deotak ile serinletici bahar esintisi!

Dermatolojik olarak onaylanmış ürün yelpazesinde yer alan Deotak Invisible for Women ve Invisible for Men, baharın hafifliğini kıyafetlerinizde iz bırakmadan taşımanıza olanak tanıyor. Yenilikçi formülleriyle Deotak Orijinal serisi, terlemeyle gelen yapışkanlık hissine meydan okurken D-panthenol ile cildinizin doğal nemini koruyor, sizi günlerce sürecek bir ferahlığa davet ediyor.

Hassas ciltlerin yanında duran Deotak, Allontoin içerikli Soft Krem Deodorant ile tam koruma sağlarken, Fresh Krem Deodorant'ın içerdiği mentol ile her kullanımda yenilenme hissi veriyor. Çay Ağacı Yağı içeren Plus Krem Deodorant ise ter kokusuna karşı ekstra güçlü bir kalkan oluşturuyor.

Baharın bu canlandırıcı dönüşümünde Deotak ile kendinizi doğanın kucaklayışına bırakın. Her gün, yenilenen doğa gibi siz de tazelenin ve ferahlığın keyfini çıkarın.

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış