Cumhuriyetin 100. yılı konser geliri kadın hekim adaylarına burs olacak

Organ Nakil koordinatörleri, doktor ve müzisyenlerden oluşan AYDA1DETOKS grubu 42. konserinde, Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır şekilde kadın tıp öğrencilerine burs fonu oluşturmak için sahne alıyor.

Cumhuriyetin 100. yılı konser geliri kadın hekim adaylarına burs olacak

Şimdiye kadar organ bağışına dikkat çekmek için farklı yerlerde konserler veren AYDA1DETOKS,  23 Kasım akşamı Jolly Joker Vadistanbul’da verecekleri konserin tüm gelirini, tıp öğrencileri burs fonu için  Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV)’e bağışlayacak. 

KAHEV’DEN İLK:  “ASKIDA KONSER BİLETİ”

Konser duyurusunu paylaşan KAHEV, ülke genelinde konsere katılamayan eğitim gönüllüleri için de  “Askıda Bilet” kampanyası başlattı. Askıya bırakılan her bilet, öğrencilerin konser girişi için kullanıma açılacak.

Cumhuriyetin 100. yılı konser geliri kadın hekim adaylarına burs olacak

KONSERİN KONUK SOLİSTİ ABD’DE BİYOMÜHENDİSLİK ARAŞTIRMACISI OLARAK ÇALIŞAN  DR. ALİŞYA ANLAŞ 

Bağlamada grubun Kurucusu ve Organ Nakil Koordinatörü Hüseyin Yıldırımoğlu, Elektro gitarda Doç. Dr. Selçuk Köse, bas gitarda Dr. Anıl Akpınar, bateride Dr. Adnan Sayar, klasik gitar ve solist olarak Organ Nakil Koordinatörü Turan Yıldırımoğlu’nun yer aldığı AYDA1DETOKS’a , konuk solist olarak Dr. Alişya Anlaş eşlik edecek.

Cumhuriyetin 100. yılı konser geliri kadın hekim adaylarına burs olacak

Konser için Türkiye’ye gelecek olan Dr. Alişya Anlaş  ABD’de biyomühendislik alanında araştırmacı olarak çalışıyor. Dr. Anlaş,  akademik çalışmalarının yanı sıra müzik hayatını çoksesli ve  çok dilli müzik gruplarıyla  devam ettiriyor. 

2015 yılında kurulan ve bugüne kadar organ bağışına dikkat çekmek için 41 konser veren AYDA1DETOKS grubunun eğitime destek için düzenlediği bu konserde, grubun kuruluşundan bu yana maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Prof. Dr. Adnan Sayar ve  organ bağışı konserlerine destek verenlere de teşekkür plaketi verilecek.   

Bu anlamlı konserin biletleri Biletix’de…

 

 

Sahne             : Jolly Joker Vadi İstanbul

Tarih               : 23 Kasım 2023 Perşembe

Saat                : 20.00 – 24.00

Yer                   :  Vadistanbul– Sarıyer 

 

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış