Burak Satıbol, rol aldığı 'Sadık Ahmet' filmi hakkında konuştu

Burak Satıbol, rol aldığı 'Sadık Ahmet' filmi hakkında konuştu. İşte detaylar...

Burak Satıbol, rol aldığı 'Sadık Ahmet' filmi hakkında konuştu

Oyuncu Burak Satıbol, Nişantaşı City's AVM'de görüntülendi. 'Büyük Beden' tiyatro oyunundan bahseden oyuncu, "Tek kişilik oyun... İstanbul, Eskişehir, Ankara ve Bursa'da oynayacağım. Stand-up ama daha farklı..." dedi. Oyunun ismiyle ilgili ise Satıbol, "Bu saatten sonra küçük adam istemiyorum. Fikri, duruşu, bakışı ve yüreğiyle her şeyiyle büyük olsun. Seyirciyi sahneye çıkarıyorum. Olmayan bir filmde seyirciyle dublaj yapıyoruz. Güzel gidiyor" diye konuştu.

Burak Satıbol, rol aldığı 'Sadık Ahmet' filmi hakkında konuştu
AYNI SORUNLAR DEVAM EDİYOR
Oyuncu, "Günümüz komedi anlayışını nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna, "Komedi herkesin tekelinde. Bir telefonla bile oluyor. Bir hikayeyle istediğinizi yapıyorsunuz artık. 'Ölümlü Dünya' vizyona girdi ve iyi açılış yaptı. Sinema için önemli... Çünkü pandemiden sonra sinema sıkıntıya girdi. Televizyonda komedi kalmadı. Dram dizileri yurt dışına satıldığı için yapımcılar komediye yönelmiyor" yanıtını verdi.

 Burak Satıbol, rol aldığı 'Sadık Ahmet' filmi hakkında konuştu

'Sadık Ahmet' filminde oynayan Satıbol, "Aralık sonunda vizyonda olacak. Sadık Ahmet hikayesini anlatıyoruz. Değerli oyuncular var. Yılın flaş işi olacak. Bir dönem işi... Sadık Ahmet'in mücadele arkadaşını oynuyorum" dedi. Satıbol, "Filmin günümüze mesajı var mı?" sorusuna, "Türk azınlıkların durumu aynı... Batı Trakya'da Yunanistan ve Bulgaristan'da değişen bir şey yok. Aynı sorunlar devam ediyor. Belki biraz hafifledi ama sorunlar devam ediyor" cevabını verdi.

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış