Bahar Candan'dan Aleyna Tilki'ye şok sözler!

Ünlü fenomen Bahar Candan, "Keko ve maço erkek istiyorum" diyen Aleyna Tilki'ye çok konuşulacak bir cevap verdi. Candan, "Bu ülkenin gelmiş geçmiş en büyük kekosu sensin" dedi. İşte Candan'ın Snob Magazin'e özel açıklamaları...

Bahar Candan'dan Aleyna Tilki'ye şok sözler!

Genç popçu Aleyna Tilki, katıldığı bir YouTube programında hayalindeki erkeği açıkladı. İbrahim Selim'e konuşan Tilki, "Efendi, ağır, keko ve biraz maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Çok zor değil, özünde kekoluk olacak ama öyle hissettirmemek için elinden geleni yapacak." ifadelerini kullandı.

Bahar Candan'dan Aleyna Tilki'ye şok sözler!

Tilki'nin bu açıklaması sosyal medyada tartışma konusu oldu.

İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Bahar Candan, Aleyna Tilki'yi hedef alan açıklamalar yaptı. 

"SENİN ÇIKACAĞIN ADAM..."

Snob Magazin'e konuşan Bahar Candan, "Aleyna sen bu ülkenin gelmiş geçmiş en büyük kekosusun. Senin çıkacağın adam sana entelektüel zevkler katmalı. Hatta o kişi mümkünse seni İngilizce öğrenmek için Amerika yerine sanatsal aktivitelerin bol, diskoların az olduğu bir ülkeye yollasın. Bu sayede sanatını geliştirebilirsin" ifadelerini kullandı.

"MAÇOYU FALAN BOŞVER!"

Sözlerini sürdüren Candan, "Hem maçoyu falan boşver sen! Eğitimli ve üniversite mezunu olmak şart. Şeyma Subaşı'nın izinden giden Aleyna Tilki ve onun gibiler, başka ülkeye çok meraklıysanız üniversiteyi bitirip gidin. Bari size beyin göçü desinler" diyerek polemiğin fitilini ateşledi.

Bahar Candan'dan Aleyna Tilki'ye şok sözler!

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış