Onur Büyüktopçu'dan ünlü isimlere 'Boşanma' göndermesi

Ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu, ünlü isimlere 'boşanma' göndermesi yaptı. İşte haberin detayları...

Onur Büyüktopçu'dan ünlü isimlere 'Boşanma' göndermesi

Snob Magazin'in haberine göre; Oyuncu Onur Büyüktopçu, önceki gün Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı. Yer aldığı 'Aşk Film' sinema projesi için saçını sarıya boyatan oyuncu, eski haline geri döndü. Büyüktopçu, "Saçlarım yandı, döküldü ve koptu. Benlik bir şey değil. Uğraşmak zor. Şu an ilik tedavisi yapıyorum. 40 günde saçı dört defa açtırınca saç diye bir şey kalmadı. Bir daha yaptırmam. Sanat için saçımı boyatmıştım" dedi.

 Onur Büyüktopçu'dan ünlü isimlere 'Boşanma' göndermesi

"KORİŞ'E BENZİYOR"

Oyuncu, "Çekimleri nasıl geçti?" sorusuna, "Çekimler tatlı geçti. Eylül ya da ekimde vizyonda olur. Kadroda Cemre Baysel, İlhan Şen ve Erkan Petekkaya vardı. 'Kiralık Aşk'taki Koriş karakterine yakın birini canlandırdım. Cemre Baysel'in canlandırdığı karakterin menajeriydim. Uçuk, kaçık ve komik bir adamdı. Oynarken keyif aldım" yanıtını verdi.

 Onur Büyüktopçu'dan ünlü isimlere 'Boşanma' göndermesi

"SİNEMAYA ÇOK GİTMİYORUM"

Çok sinemaya giden biri olmadığını söyleyen Büyüktopçu, "Kutsal Damacana 4' filmiyle gişede 1 milyonu geçtik. Çekerken ve izlerken keyif almıştım. Çok sinemaya da giden bir adam değilim. Melisa Sözen'in 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne' filmini çok sevdim. 'Terzi' dizisini beğendim. 'Kiralık Aşk'taki arkadaşım Salih Bademci'nin de aşırı fanıyım" dedi.

Onur Büyüktopçu'dan ünlü isimlere 'Boşanma' göndermesi

"ÜNLÜLER BASKI ALTINDA"

Son dönemde sanat camiasında boşanmaların artmasına oyuncu, "Çok çabuk tüketiliyor. Paldır küldür evlenmeler ve hemen paldır küldür boşanmaları anlamıyorum. Boşanmış anne-babanın evladıyım. Belki benim içimde korku var. Ama çabuk karar verip hemen evleniyorlar ve çabuk karar verip hemen boşanıyorlar. Ünlülere de çok baskı altında... 'Evleniyor musunuz?', 'Evlenmiyor musunuz' ve 'Çocuk düşünüyor musunuz?' diye sürekli sorular soruluyor onlara..." ifadelerini kullandı.

 

"GÜNÜMÜZDE İLİŞKİLER CIVIKLAŞTI"

Oyuncu, "Sosyal medyanın bir etkisi var mı?" sorusuna, "Vardır. Mutlu olacaklarsa evlensinler. Boşanmak için evlenilmez. Birbirlerini tanımıyorlar mı, yoksa milletin mi gazına gelip mi evlenip-boşanıyorlar? Amaç iki insanın birbirini sevmesi... Gerçi artık kimsenin birbirine tahammülü yok. Evlilik gerçekten kutsal bir müessese... Değerli bir şey. Artık çok değersizleşiyor. Sürekli boşanmalar. Çevremde evli arkadaşım kalmadı, hepsi boşandı. Günümüzde ilişkiler cıvıklaştı. Gömlek değiştirir gibi sevgili değiştiriliyor. Ben biraz eski kafalıyım" cevabını verdi.

 Onur Büyüktopçu'dan ünlü isimlere 'Boşanma' göndermesi

"ÖZEL HAYATIMI KAMERA ÖNÜNDE YAŞAMAM"

Yazın yeni dizi projesi olabileceğini söyleyen Büyüktopçu, "Belki bu yaz ekranda olabilirim. Romantik komedi tarzı bir dizi olabilir" diye konuştu. Özel hayat sorularına oyuncu, "Kamera önünde ve sosyal medyada yaşamam. Kendi içimde yaşarım. Sonuçta özel bir şey" diye cevap verdi.

Bu haber SNOB MAGAZİN tarafından hazırlanmış olup Editörler tarafından hazırlanarak servis edilmiştir. Bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekli ile servis edilmektedir. Bu nedenle haberin farklı kanyaklarda değiştirilerek yayınlanması SNOB MAGAZİN sorumluluğunda değildir. Kaynak göstermeden haber ve görsel alınması yasaktır.
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış