Oktay Kaynarca 8 milyon TL’ye ‘çevreci’ oldu

Oktay Kaynarca da elektrikli araca geçerek çevreci oldu. Ünlü oyuncu, BMW’nin bu yıl satışa sunulan i7 modelini 8 milyon TL’ye satın aldı.

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca da elektrikli araca geçerek çevreci oldu. Ekranların başarılı isminin tercihi BMW i7 oldu. Tamamen elektrikli araç 600 km. menziliyle dikkat çekiyor.

Ancak aracı özel kılan ikonik tasarımı. Swarovski kristal detaylarla bezenmiş ön tasarımı araca özgün bir tasarım katarken, mücevher izlenimi veriyor. Bu kadar özellikli bir aracın tabii ki özel bir fiyatı var. Bu yıl satışa sunulan otomobilin fiyatı tamı tamına 8 milyon TL! Markanın amiral gemisi modeli sedan araç, BMW’nin en pahalı ürünlerinden biri.

Otomobillere merakıyla bilinen, antika araçlardan lüks ciplere kadar birbirinden farklı araçlar kullanan oyuncu, çok yakında yeni oyuncağıyla İstanbul caddelerinin tozunu attırmaya başlar. Güle güle kullansın...

Oktay Kaynarca

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.