Hazar Ergüçlü’den itiraf!

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönmeye hazırlanan Hazar Ergüçlü, köklü bir markanın da reklam yüzü oldu. Ergüçlü, "İtiraf emeliyim ki yüzde yüz yerli firmalarla çalışmak beni çok heyecanlandırıyor" dedi.

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Hazar Ergüçlü iki yeni proje ile sektöre hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. İlk kez bir ayakkabı markası için kamera karşısına geçen Ergüçlü, önümüzdeki aylarda Kanal D'de başlayacak diziyle de seyirciyle buluşacak.

"YERLİ MARKALARLA ÇALIŞMAK HEYECANLANDIRIYOR"

Ünlü oyuncu 20 saate yakın süren kampanya çekimlerinde enerjisi ve doğallığıyla dikkat çekti. Elle Shoes ile gerçekleştirdiği iş birliği ile ilgili olarak Ergüçlü “İtiraf etmeliyim ki yüzde 100 yerli ve köklü markalarla çalışmak beni daha çok heyecanlandırıyor" dedi.

Ünlü oyuncunun dev ayakkabı kutuları ve sihirli ayakkabıları ile bir hayalperesti canlandırdığı kampanya iki filmlik bir seriden oluşuyor.

 

 

Hazar Ergüçlü

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.