Yaz mevsiminde Bio-Oil ile cildinizdeki farkı hissedin

Yaz mevsiminin gelmesiyle çevresel etmenler cildi matlaştırıyor ve cilt neme daha çok ihtiyaç duyuyor. Bio-Oil içerisindeki bitki özleri, vitaminler ve doğal yağlar ile cildinizin yeniden parlamasına destek oluyor.

Yaz aylarında güneşin sıcak ışıkları, denizin ferahlığı ve kumun yumuşak dokunuşu ruhumuzu besliyor. Ancak, zararlı UV ışınları, tuzlu deniz suyu ve kavurucu kum, ruhumuzu renklendirirken cildimizin nemini ve parlaklığını azaltıyor. Yaz aylarında cildimizin ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırmak ise büyük önem taşıyor, Bio-Oil işte tam bu noktada yardımınıza koşuyor. İçeriğindeki doğal yağlar sayesinde cildinizi nemlendiriyor ve doğal bir parlaklık kazanmasına yardımcı oluyor.

Hassas ciltler dahil olmak üzere bütün ciltler için kullanıma uygun olan Bio-Oil, yaz aylarında cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi ve bakımı sağlayarak canlılık ve parlaklık sunuyor. İçeriğindeki zengin formülüyle Bio-Oil, cildi derinlemesine beslerken güneşten kaynaklı ciltte oluşan leke görünümünün ve kuruluğun azalmasına yardımcı oluyor. 

Bio-Oil, içerdiği papatya, biberiye, lavanta çiçeği ve kalendula yağlarının eşsiz birleşimi; A ve E vitaminlerinin güçlü etkisi ile cilde doğal bir parlaklık kazandırıyor. Cilt tarafından kolayca emilen PurCellin Oil™'in de dokunuşuyla zenginleştirilen formül, cildin ihtiyaç duyduğu bakımın sağlamasında etkili oluyor.

Diğer yandan hayatımızın bir parçası olan ve özellikle ergenlik ya da doğum gibi süreçlerde karşılaştığımız kilo değişimleri, cildimizin gerginleşmesine ve minik çatlaklar oluşmasına neden olabiliyor. Bu dönemlerde doğal yağlarla formüle edilen Bio-Oil, hafif yapısı ile yağlı bir his bırakmadan cildi nemlendirerek çatlak oluşumunu önlemeye ve yeniden esneklik kazanmasına destek oluyor. 

Kullanan kişilerin memnuniyetle bahsettiği ve çevresine önerdiği Bio-Oil; göğüs, karın, bel, kalça ve bacak bölgelerine dairesel masajlarla uygulandığında çatlak oluşumunu azaltmaya yardımcı olarak cildin parlaklık kazanmasına ve nemlenmesine olanak sağlıyor. 

Yaz aylarının renklerini ve tazeliğini siz de Bio-Oil ile cildinize taşıyın! 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.