Nilüfer kızı Ayşe Nazlı’nın yeni işini açıkladı

Türk müziğinin önemli isimlerinden Nilüfer, önceki gün City’s Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Ünlü sanatçı kızı Ayşe Nazlı hakkında yöneltilen sorulara da içtenlikle cevap verdi.  

Kuruçeşme’de gerçekleşecek konseri öncesi sahne kostümü için provaya geldiğini ifade eden Nilüfer, “Konser öncesi koşuşturmaca içerisindeyim. Sağlık durumumda gayet iyi. Güzel işler yapmak için çalışıyorum.” dedi. 

Yakın zamanda yeni bir single çıkarmak için stüdyoya gireceğinin müjdesini de veren Nilüfer, “Genç nesilden beğendiğiniz isimler var mı?” sorusuna ise, “Bunlar hassas konular ben hiç girmeyeyim.” diyerek cevap vermekten kaçındı.  

KIZIM ANAOKULUNDA PSİKOLOG 

Kızı Ayşe Nazlı hakkında yöneltilen sorulara da içtenlikle cevap veren Nilüfer, “Kızım üniversiteyi bitirdi. Psikoloji okudu ve şu an bir anaokulunda çalışıyor. Zamanın ne göstereceğini bilemeyiz ama güzel düşüncelerimiz var onunla alakalı da” dedi. 

 

Nilüfer

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.