Gülşen formunun sırrını açıkladı

Gülşen formunun sırrını açıkladıGülşen formunun sırrını açıkladı. İşte detaylar...

Gülşen, Ramazan Bayramı’nın ikinci günü Kıbrıs Lord’s Palace Hotel’de sahne aldı. Kendisini dinlemeye gelenlere bayram keyfi yaşatan sanatçı, sahne öncesi muhabirlerin sorularını yanıtladı.

 

YENİLİK GÜZELDİR
Pembe olan saçlarını bal rengine çeviren Gülşen, işinin her alanında ve adımında yeniliği sevdiğini söyledi. Sevenlerine bir şarkı sürprizi de veren Gülşen “Yenilenmeyi seviyorum. Bir süredir de yeni bir single projesi üzerine çalışıyorum.. Şarkım 26 Nisan’da çıkıyor. Çok tüyo vermeyeyim, sürpriz yakında" diye konuştu.

FORMUNUN SIRRI YÜRÜMEK
Yıllardır zayıflığı ve fit görüntüsüyle konuşulan Gülşen, bunun sırrını soran muhabirlere esprili bir dille “Açım” diye karşılık verdi: “Doğru ve temiz beslenme çok önemli. Her şey dengede olmalı.. Bu benim için artık bir diet programı değil hayat tarzı oldu. Herkese önerebileceğim tek şey yürümek. Bol bol yürüyün.”
Gülşen, çalışmanın kendisi için tatil olduğunu söyledi. Ünlü şarkıcı, çalışmadığı zamanlarda daha çok yorulduğunu söyleyip “Çalışınca kendimi 7 yıldızlı otelde tatilde gibi hissediyorum. Uçağa bindiğim an dinlenebiliyorum. Sahneye hazırlanırken oturabiliyorum. İşimi yaparken kendimi inanılmaz iyi hissediyorum ve o zaman dinleniyorum. Onun dışındaki zamanlarda daha çok yoruluyorum” diye konuştu.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.