Diş Hekimi Selahattin Kermen, sağlıklı ve güzel gülüşleri hastalarıyla buluşturuyor

Diş estetiği alanında kendini kanıtlamış diş hekimi Selahattin Kermen, hastalarına sağlıklı ve estetik gülüşler sunmaya devam ediyor.

Son teknolojiyle donatılmış kliniğinde hastalarını gülüşleriyle barıştıma fırsatı veren Kermen, laminelerle ve kaplamalarla hastaya özel en uygun yöntemi seçip inci gibi dişlere sahip olma imkanı sunuyor. 

Lamineler dişlerin estetik görünümünü iyileştirmek için kullanılan ince porselen kaplamalardır. Dişlerin ön yüzeyine uygulanan bu yöntemde istenilen estetik diş görüntüsünü sağlarken, istenmeyen renk bozuklukları, çapraşıklıklar veya diğer estetik sorunları gidermeye yardımcı olur. Diş hekimi Selahattin Kermen uzman ekibiyle birlikte her hasta için kişiselleştirilmiş tedavi planları oluşturarak, hastalarının ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı amaçlıyor. 

Kliniğinde hijyen ve hasta konforunu ön planda tutan Kermen, yurt içi ve yurt dışından gelen birçok hastasına sıcak bir karşılama ve profesyonel bir hizmet sunuyor.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.