Benim Güzel Ailem'in fragmanı yayınlandı

Benim Güzel Ailem'in fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1’de yayınlanan, sımsıcak hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Benim Güzel Ailem”, 18 Ekim Çarşamba akşamı on altıncı bölümüyle ekranlara gelecek. Her Çarşamba milyonları TRT ekranlarına kilitleyen “Benim Güzel Ailem” dizisi yine heyecan ve kahkaha dolu olacak.


"Benim Güzel Ailem”in yeni bölümünde neler yaşanacak:
Sina’yı savurarak evden atan Rasim, kargaşa sonrasında Canan’a gizli gizli eve görücü çağırdığı için kızar. Ferdi’nin derdi ise rol aldığı dizisinin yayın gecesinin mahvolmasıdır.
Rasim, evden çıkıp Sina ile konuşur. Sina, mahcup bir şekilde masum olduğunu söyler. Bu sırada evden çıkan Canan, Rasim’e öfkelenir. Rasim ise Sina’yı “Bu çocuk kızımızı gerçekten seviyor” diyerek savunur. Ve aklına kendi gençliği gelir…
Eve dönen Rasim, ailece Ferdi’nin dizisini gözyaşlarıyla izler.

 

Canan, Rasim’e Adnan’ın yüklü miktardaki borcundan ve peşinde adamlar olduğundan bahseder. Rasim ise Adnan’a yardım edeceğini söyler. Adnan’ın anlattıklarıyla şok yaşayan Rasim, borcu ödemeyi tek bir şartla kabul eder. Rasim’in şartı ne olacaktır?
Bu arada reytinglerde dizisi birinci çıkan Ferdi, yakaladığı şöhretin keyfini sürmektedir.
Mahmut, Sina’yı Damla’yı istemekte acele etmesi için ikna eder. Sina, haberi hemen Damla’ya verip “Seni yarın istemeye geleceğiz” der… Rasim ise evde güven oylaması yapar. Oylamadan Sina’ya onay çıkınca Canan evi terk eder. Sina, Damla’yı istemeye gelecek midir?
Adnan’ın borcu yüzünden eve “Gürdüz İnşaat” tabelası asılınca Rasim, elindeki malları satar. Sina ise gizlice alacaklıyı tehdit edip durumu kurtarır. Ancak Gürdüz, Sina’nın peşine çoktan adam takmıştır.

 

Evde görücü telaşı yaşanırken Sina, başına geleceklerden habersiz kapıyı açar… Sina ne ile karşılaşacaktır?
Yönetmenliğini Levent Türkan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Baykut Badem’in kaleme aldığı “Benim Güzel Ailem” dizisinin oyuncu kadrosunda; Erdal Özyağcılar, Onur Buldu, Seray Gözler, Ufuk Özkan, Melis Babadağ, Aycan Koptur, Nergis Kumbasar, Erdem Akakçe, Barış Yıldız, Meltem Pamirtan, Serra Pirinç, Münire Apaydın, Emre Akkuş, Toprak Can Adıgüzel, Utku Çoskun, Ebrar Karabakan, Mina Sinenden, Ahmet Hakan Ünal , Özlem Kaplan ve Halil İbrahim Kalaycıoğlu yer alıyor.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.