Ünlüler sağlıklı yaşam davetinde buluştu

Yenilikçi gıda takviye markası Velavit, Viva Diyet Serisini keyifli bir davet eşliğinde tanıttı. Salute sağlık kurucu ortağı Ümit Küçükmustafa ve Pelin Kaya’nın ev sahipliğinde Ortaköy Feriye’de gerçekleşen etkinliğe moda, cemiyet ve influencer dünyasından birçok seçkin sima katıldı.

Dr. Ayşegül Çoruhlu’nun sunumuyla gerçekleşen davette; Aslıhan Doğan Turan, Melis Ağazat, Özlem Avcıoğlu, Begüm Özer, İpek Köse, Vildan Küçükmustafa, Merve Oflaz, Ceylan Çapa, Seda Önder, Yasemin Tatlıses, Begüm Kütük, Rüya Büyüktetik gibi birçok ünlü isim göze çarptı.

Ayşegül Çoruhlu, kişilerin ihtiyaçlarına yöneliklerinden yola çıkarak üç farklı formül geliştirdiklerini aktarırken katılımcılara, uzun ve sağlıklı yaşam için önerilerde bulundu.

Velavit Viva Diyet Serisi’nin metabolik esnekliğe nasıl katkı sağladığını aktardı. Sağlıklı ve lezzetli ikramlar eşliğinde gerçekleşen etkinlik katılımcılardan tam not aldı.

Ayşegül ÇoruhluVelavit

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.