Tuğba Yurt'tan yeni şarkı

Tuğba Yurt, yaklaşık bir hafta önce çıkardığı Yolun Sonu isimli şarkısını müzikseverle buluşturdu.

Tuğba Yurt, yaklaşık bir hafta önce çıkardığı Yolun Sonu isimli şarkısını müzikseverle buluşturdu.

 

Önceki gün bir radyo programına konuk olan Tuğba Yurt, çıkışta muhabirlerle kısa bir süre sohbet etti. Şarkıcı, "Güzel gidiyor şu anda her şey yolunda uzun zamandır hareketli bir parça çıkarmamıştım. Çok güzel geri dönüşler alıyoruz, Şarkıya bir de klip çektik ben yazı ve sıcak havaları özlediğimiz biraz daha deniz kenarı klipleri seviyorum yönetmenimizden de rica ettik böyle bir klip oldu. Sarıyer tarafında çektik güzel gözüktüğüm sonucundan mutlu olduğum bir klip oldu" dedi.


Yoğun konser programından da bahseden Yurt, "Bu arada konser trafiğimiz yazın gelmesi ile birlikte yoğunlaşmaya başladı bayram ve bayram sonrası ile daha da hareketlenecek bu nedenle tatile her yıl olduğu gibi çok vakit ayıramayacağım ancak fırsatını bulduğum zamanlarda sakin yerlerde dinlemeyi çok seviyorum Göcek en sevdiğim yerlerden biri diyebilirim" şeklinde konuştu.

 

Söz ve müziği bade Derinöz'e ait olan Yolun Sonu isimli şarkının klibi ise Halil Güzel tarafından çekilirken düzenlemesini ise Ozan Çolakoğlu yaptı.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.