Sağlık sorunlarıyla mücadele eden Turabi 'Survivor All Star'a katılabilecek mi? Turabi açıkladı...

Sağlık sorunlarıyla mücadele eden Turabi 'Survivor All Star'a katılabilecek mi?

Daha önce Survivor'da iki kez şampiyon ve bir kez de beşinci olan Turabi, Survivor All Star'a dahil olmuştu. Sağlık sorunlarıyla mücadele eden Turabi'den, açıklama geldi.


Turabi, "Rahatsızlığımın nedenini sorup duruyorsunuz arkadaşlar. Anlatim. The Challenge yarışmasını kazanıp Hollywood sektörüne girince gizli ve çok güçlü bir yapının dikkatini çektim. Hatta Facebook’ta gördüğüm bi habere göre Cem Yılmaz ve Tarkan’da bu yapının üyelerindenmiş. Bana, aralarına katılmam karşılığı Beverly Hills’te lüks bir villa, 100 milyon dolar nakit para ve Hollywood’ta senede en az bir yüksek bütçeli filmde başrol teklif ettiler. Hiç düşünmeden teklifi kabul ettim. Ama karşılığında sadakatimi ölçmek için köpeğimin canını almam gerektiğini söylediler. Hemen teklifi red ettim. Sonrasında da suikast girişiminde bulundular ama başarısız oldular. Halen deniyorlar ama dostlarım sayesinde çok şükür hayatta kalmaya devam ediyorum. Uzun lafın kısası İlluminati’nin suikasti sonucu bu hale geldim. Ve malesef Survivor All Star2024'e sağlığım yetişmeyecek.Şimdiden yarışmacılara bu efsane sezonda başarılar dilerim. Sakatsız, belasız güzel bir sezon geçirirler umarım.


NOT; İnanmayın. Şaka. Yok İlluminati filan. İnternette her gördüğünüz şeye inanmayın. Ama gelemeyeceğim gerçek. Kalın sağlıcakla" diye yazdı.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.