Hublot’dan Babalar Günü’ne özel hediye 

Hublot, özenle bir araya getirilmiş prestijli saatlerden oluşan  lüks ve sofistike hediye seçkisiyle Babalar Günü’nü taçlandırıyor. 

Hublot ailesinin en popüler üyelerinden Big Bang Original, saatçilik dünyasında devrim yaratan olağanüstü tasarımıyla biliniyor. Big Bang Original’ın çağdaş ve ikonik tasarımı, mütemadiyen kendini yenileyerek tüm teknik ve estetik girişimlere ilham veriyor. Sadece bir saat değil, aynı zamanda bir ruh hali niteliğine sahip model, zamanın değerini bilen her babaya kişiliğini yansıtacak mükemmel bir aksesuar sunuyor. 

Hublot Spirit of Big Bang koleksiyonunun akıllı ve çok katmanlı yapısı, sayısız materyal ve renk kombinasyonuyla öne çıkıyor. Babalar Günü’ne ilişkin hediye listesinin en üst sıralarında yer alan Hublot Spirit of Big Bang, modern ve özgün bir tarza sahip erkeklerin görünümünü mükemmel bir biçimde tamamlayacak. 

Eşsiz, güçlü ve vazgeçilmez Classic Fusion koleksiyonu ise favori modellerinden biri olarak Hublot'nun benzersiz dokunuşuyla yeniden yorumlanıyor. Hem klasik hem de spor stile uygun deri ve kauçuk kayış seçenekleri bulunan seri; çok çeşitli mekanizmalar, tasarımlar, materyaller ve renkleri barındırıyor. Babanıza kendisini özel hissettirmek üzere şıklığı özgün dokunuşlarla yakalayan Hublot Classic Fusion, detaycı ve yenilikçi erkeklerin beklentilerini eksiksizce karşılayacak.

 

 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.