Afra Saraçoğlu suç duyurusunda bulundu! Ajansından açıklama geldi

En son 13 yaşındayken gördüğünü söylediği babasını affedip Amerika'da ziyaret eden Afra Saraçoğlu, sosyal medya hesaplarından kendisi hakkında hakaret içerir paylaşımlarda bulunanlarla ilgili suç duyurusunda bulundu.

Yalı Çapkını'nda başrol oynayan Afra Saraçoğlu, İspanya tatilinden yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyordu. Özel hayatıyla da sık sık gündemde olan güzel oyuncu bir süre önce baba itirafında bulunmuştu. 

Afra Saraçoğlu babasından babalık görmediğini açıklayarak "Annemle babam ben çok küçükken ayrıldı. Babamla 9 ve 13 yaşındayken iki kez görüştüm, bir daha hiç haber alamadım. Artık görüşmem, üzerimde hiç emeği yok" demişti.

Küçük yaşta terk edildiğini söyleyen güzel oyuncu kararını değiştirdi.

Afra Saraçoğlu, en son 13 yaşındayken gördüğünü söylediği babası Uğur Saraçoğlu'nu affetti ve Amerika'ya giderek babasını ziyaret etti. 

Güzel oyuncu babasıyla pozlarını sosyal medyadan paylaşınca gündem oldu. 

Saraçoğlu, son dönemde sosyal medya üzerinden hakaret içerikli mesajların artması üzerine bağlı olduğu ajansının avukatları aracılığıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu. 

Konuyla ilgili ünlü oyuncunun ajansı şu açıklamayı yaptı:

 

 

Afra Saraçoğlu

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.