Defne Samyeli sevgilisi tarafından darp edilen kızı Derin Talu hakkında açıklama yaptı

Kızı Derin Talu'nun sevgilisi Emircan Şahin tarafından darp edildiği söyleyen Defne Samyeli, sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı. İşte detaylar...

Defne Samyeli'nin kızı Derin Talu'nun, sevgilisi Emircan Şahin tarafından darp edildiği iddia edilmişti.


Darp haberlerini doğrulayan şarkıcı, Instagram'dan açıklama yaptı.

Samyeli, "Kızım Derin Talu'nun, Emircan Şahin tarafından darp edildiğine dair haber doğrudur. Ailemizi çok derinden sarsan bu olay sonrası bir anne olarak benim için en önemlisi çocuğumun psikolojik ve fiziksel sağlığı. Süreci bu hassasiyetle geçirmeye gayret ediyoruz. Şiddetin hiçbir türlüsü tolere edilemez. Kadına, çocuğa, herhangi bir canlıya şiddetin karşısında olmak, onunla en kuvvetli şekilde mücadele etmek birey olarak her birimizin sorumluluğu. Şiddeti yok sayıp, tolere edip, halı altına süpürdükçe bir sonraki çocuğumuzun, kardeşimizin hayatını tehlikeye atıyoruz. Emircan Şahin hakkındaki yasal sürecin başlatılması kızım Derin Talu'nun rızasına bağlı bir konu. Ben onun iradesine paralel olarak bunun bizzat takipçisi olacağım" dedi.


Sözlerine devam eden şarkıcı, "Kamuoyundan ve değerli basın mensubu arkadaşlarımdan bir anne olarak ricam, bu süreci kızımın herhangi bir soru ve yorumla yıpratılmadan geçirmesi. Yıpratılmasın ki, erkekler tarafından şiddete maruz bırakılan ünlü ünsüz bütün kızlarımız, kadınlarımız, basında da ikinci bir mağduriyete uğrama korkusu olmadan haklarını arayabilsinler. Gereken bütün açıklamaları ben yapacağım; anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Defne Samyeli'nin 2011 yılında boşandığı Eren Talu'dan Deren ve Derin adında iki kızı bulunuyor.

Defne SamyeliDerin TaluEmircan Şahin

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.