Hangi burç neden aldatıyor?

Şimdiye kadar en çok aldatan ve aldatılan burçlara dair pek çok listeyle karşılaşmış olabilirsiniz. Peki bu burçların neden aldattığını ve bizi kimlerle aldattıklarını biliyor musunuz? Bu sefer işe başka bir yönden bakacağız ve en çok aldatan burçların kimleri, kimlerle aldattığına da göz atacağız.

Hayatın İçinden 09.12.2021, 20:54 09.12.2021, 21:22
Hangi burç neden aldatıyor?

Öncelikle burçların geneline ve ilişkilerdeki konumlarına tekrar bir göz atalım...

Öncü burçlar (Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak) tipik olarak inisiyatif almayı sever. Hızlı karar verebilirler... Acaba hangisi daha çok aldatır?

Sabit burçlar (Boğa, Aslan, Akrep ve Kova) statükoyu korumayı sever. İlişkilerde sadık kalma olasılığı herkesten daha fazladır. Genellikle değişimden hoşlanmazlar. Varlıklarındaki ana rollerinden biri istikrardır. Ancak bu aralarından birinin aldatmayacağı anlamına gelmez...

Değişken burçlar (İkizler, Başak, Yay ve Balık) çok uyumlu olma eğilimindedir. Değişken yanları arayışlarını tetikleyebilir. 

Şimdi gelelim en çok aldatan burçlara ve aldatma nedenlerine...

Görünen o ki, Zodyak'ın bazı işaretleri aldatmaya daha meyilli.

 • Bunların başında Koç geliyor. Ancak bu bayrak yarışında ne yazık ki Koç burcu tek başına değil.
 • İkizler de tıpkı Koç gibi aldatmaya meyilli. Ancak aldattığının anlaşılması o kadar kolay değil.
 • Amacı partnerinin kalbinin kırmak olmayan ancak duygusal ihtiyaçları karşılanmadığında uzaklaşabilen Terazi de aldatmak konusunda Koç ve İkizler'i yalnız bırakmıyor.
 • Akrep, bir diğer aldatıcı. Üstelik sonuna kadar inkar diyenlerden...
 • Ömrünü ruh eşini aramakla geçiren Balık ise ise burç kuşağının şaşırtıcı aldatıcılarından...

Peki bu burçlar neden aldatıyor? Daha doğrusu kimlerle aldatılıyoruz?

İşte burçları aldatmaya teşvik eden diğer burçlarla birlikte en çok aldatan burçların aldatma nedenleri!

Savaşçı ve girişken: Koç burcu (21 Mart - 19 Nisan)

Son derece yüksek bir cinsel dürtüye sahiptir ve kolayca sıkılmaya meyillidir. Onların başka yerlere bakmalarını engellemek için sürekli tetikte olmak gerekir çünkü Koçlar çabucak aşık olur ve aynı hızla düşer. 

Eşleri artık yeni heyecan verici görünmüyorsa, başka fırsatları keşfetmek cazip gelir. 

Onun hızlı temposuna ayak uydurmak gerekir, aksi durumda ilgisini kaybeder. Koç genellikle düşünmeden aldatır. Dürtüleri ve arzuları toplumsal yargılarının önüne geçebilir. Sonuçları düşünmeden hareket etme eğilimindedir. Onlara o anda doğru gelen her şeyi yaparlar. Doğru ruh halindeyse ve çok çekici biri gelirse, Koç onunla gidebilir.

Koç burcu nasıl aldatır?

Koç'un devam eden bir ilişkiden ziyade bir gecelik ilişki yaşaması daha olasıdır. Birisi ilgisini birkaç saatten daha uzun süre korursa, işleri devam ettirmeye çalışabilir.

Koç burcu kimi, kiminle aldatır?

 • Koç'u aldatmaya teşvik etmesi en muhtemel burç Kova'dır. İkisi birlikte cilveli ve "cıvıl cıvıl" bir kombinasyon yaratır. Her ikisi de yaratıcı ve hayal gücü kuvvetli aşıklardır. İkisi de aynı zamanda çok yönlü ve yeni her şeyi denemeye hazır burçlardır.
 • Boğa ve Yengeç, Koç'un aldatma olasılığı en yüksek iki burçtur.
 • Yavaş ve istikrarlı Boğa zaman geçtikçe Koç'u sıkabilir.
 • Yumuşak ve nazik Yengeç de Koç için çok duygusal kalabilir.

Koç burcu aldatırken yakalanır mı?

Koç bir ilişkiyi gizlemek için elinden geleni yapacaktır, ancak bunu yapmakta zorlanabilir. İlk başta, bunu heyecan verici bir meydan okuma olarak görebilirler. Ancak ççok aceleci ve sabırsız olma eğiliminde olduklarından bu da hata yapmalarını kolaylaştırır.

Aldattıklarını açıkça kabul etmeyebilirler ancak yüzleşirlerse bu konuda açık olacaklardır.

Zodyak'ın sosyal kelebeği: İkizler burcu (21 Mayıs - 20 Haziran)

İkizler, aldatma olasılığı en yüksek olan burçlardan bir diğeri. İkizler değişken bir burç. Değişken bir Hava burcu olan İkizler, en iyi hile yapanlardan biri. Dikkatlerinin sürekli aktif şekilde tutulması gerekiyor. Aksi durumda ilişkilerde kolayca sıkılıyor.

İkizler mutlu olmak için yaşamlarında çeşitliliğe, özgürlüğe ve esnekliğe ihtiyaç duyuyor.

Zodyak kuşağının sosyal kelebekleri, bu yüzden gün boyunca tanıştıkları insanlarla kaynaşmak veya sohbet etmek, iletişim kurmak isterler.

İkizler her şeyin en az iki katına sahip olmak ister. Bu arzuları hem duygusal hem de zihinsel yönlerini tatmin etmek istemelerinden ileri gelir. Ancak bu bazen, aynı anda birkaç ilişkiyi keşfetmeyi de içerebilir. Ancak bir İkizler için bu aldatma sayılmaz. Sadık olmanın ne anlama geldiğine dair daha geniş bir tanımları vardır. 

Bu nedenle bir İkizler ile çıkıyorsanız ve tek eşli olmak istiyorsanız, bu arzunuzu ona söylemeniz gerekir. 

İkizler nasıl aldatır?

 • Yeni biriyle flört ederken genellikle entelektüel yönlerini kullanırlar. 
 • Mesajla veya sosyal medya üzerinden aldatmaları olasıdır.
 • İlgilerini çeken kişilere cilveli DM'ler gönderebililer.
 • Bazen seksi metinler ve fotoğraf alışverişi yapabilirler.
 • Amaçları direkt fiziksellik deildir. Sadece gizlice online flört onlar için heyecan vericidir.

İkizler burcu aldattığında yakalanır mı?

İkizler zekidir ve aldattıklarını partnerlerinden saklamayı iyi bilir. Üstelik Koç'a göre biraz daha sabırlılardır. Daha emin hareket ederler. Yakalanırlarsa, size duymak istediklerinizi söyleme olasılıkları daha yüksektir, ancak tekrar yapabilirler.

İkizler kimi, kiminle aldatır?

 • İkizler'in aldatmaya en meyilli olduğu burç Balık'tır.
 • İkizler'in partnerini aldattığı burç ise Yay olacaktır. Çünkü Yay, onun kozmik anlamda eşidir. 
 • Yay burcu İkizler'in karşı koyamadığı burçların başında yer alır ve İkizler burcunun bu iyi okçuya direnmesi çok zordur.

Venüs etkisinde: Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Venüs gezegeni tarafından yönetilen bir burç olan Terazi, romantik ve ilişki odaklıdır. Hem konuşkan hem de sosyal olan Terazi, için denge çok önemlidir ve iyi bir ilişkiye sahip olmak bunun bir parçasıdır. 

Terazi burcu neden aldatır?

Bir Terazi aldatıyorsa, ilişkideki partnerinden yeterince alamadıklarını kazanmak istiyordur. Duygusal, cinsel veya sosyal yönden tatmin edilememeleri aldatmalarına yol açabilir. Birlikte oldukları kişiyi aldattıklarında kendilerini çok suçlu hissetseler de ilişkideki barışı korumak için bunu gizlemeye devam ederer. 

Amaçları aldatmak değildir. Bunu istemezler de. Ancak bir şekilde işler oraya gelebilir. Terazi'nin ihtiyaçlarını karşıladığınız sürede her zaman sadık kalacaktır.

Terazi burcu aldattığında yakalanır mı?

Terazi ne Akrep veya Balık kadar gizli ne de İkizler kadar hızlıdır. Bu nedenle genellikle ilişkilerini ele verme eğilimindedir. Arkadaşları tarafından güpegündüz bir yerde görülebilirler.

Partnerlerini aldattıklarında, bu fark edilirse öncelikle konuşmayı uzun süre ertelemeye çalışırlar. O gün gelip çattığında ise sonuna kadar inkar ederler. Eylemleri daha çok pasifistir.

İlişkiyi bitirmesi için partnerlerini teşvik edebilirler. Ancak köşeye sıkıştıklarında dürüst davranırlar.

Terazi burcu kimi, kiminle andatır?

 • Romantizmden hoşlanan Terazi büyük olasılıkla Başak veya Oğlak gibi burçları aldatır.
 • Bu burçlar Terazi'ye güvenlik sağlasalar da, ilişki Terazi'nin gerçekten arzu ettiği türden tutku ve romantizmden yoksun olabilir. 
 • Terazi, partnerini en çok Kova ile aldatabilir. Bu ikisi arasında manyetik ve güçlü bir cinsel bağ vardır.

Sır saklama konusunda en iyi: Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)

Bir taraftan bakınca burçlar kuşağının en sadıklarından olsalar da aldatırlarsa bunu kesinlikle gizlerler. Çünkü sır saklamayı iyi bilirler. Akrepler normalde bir mazereti olmadan aldatmaz. Bu mazeret derin duygusal bir yara veya kopukluk olabilir. Kimi zaman da gizli romantik riskler almak isteyebilirler. Çünkü asıl heyecan duyduğu böyle bir skandalı sır olarak saklayabilmektir. Gizlilik onların en çok hoşuna giden şeylerin başında gelir. 

Seks, Akrep ile bir ilişkiyi güçlendirmede çok büyük bir rol oynar, bu nedenle mevcut ilişkilerinin bu kısmı güçlü değilse, başka bir yere bakabilirler.


Akrep burcu aldatıldığında yakalanır mı?

İşin iyi yanı, Akrepler ilişkilerinde sadakate değer verir. Aldatırken yakalanırlarsa muhtemelen bir daha yapmazlar. Bir tür kriz durumundan geçtikten sonra tamamen değişirler. 

Gizemli ve gizli olanın gezegeni Plüton tarafından yönetilen Akrep, iş bir ilişkiyi gizlemeye geldiğinde, bu konuda çok yeteneklidir. Son derece gizli ve kontrolcü olabilen Akrep, izlerini kapatmak için ekstra önlemler alacaktır.

Akrep kimi, kiminle aldatır?

 • Zodyak'ın asil Aslan'ı çok hırslıdır, gündemde olmayı sever ve biraz da bencildir. Aslan, Akrep'e yeterince ilgi göstermezse, Akrep başka bir yere bakabilir. 
 • Akrep'in partnerini aldatacağı burç ise Boğa'dır. Bu iki burç birbirine 180 derece zıttır. Bu da aralarında şehvetli, tutkulu enerji yaratır. Aralarındaki cinsel kimya çok güçlüdür. 

Ruh eşini arayan Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Balık, tıpkı İkizler ve Terazi gibi, dualitenin simgelerinden biridir. 

Balıklar uçlara ilgi duyar. Bu yüzden içinde bulundukları ilişkinin tersi olan şey tarafından çekilmeye eğilimliler. İşin kötü yanı işler kötüye gittiğinde aldatmaya ve kaçmaya eğilimleri vardır. 

Balık, fantezi ve illüzyon gezegeni Neptün tarafından yönetiliyor, bu da aşk ve romantizm söz konusu olduğunda gerçekçi olmayan beklentileri olduğu anlamına geliyor.

Balık özellikle aldatmak için aranmaz ancak çevresinde ona ilgi duyan birisi varsa, bu ilgiye hayır demez. Özellikle de kendilerine sunulanlar tarafından kolayca cezbedilebilirler. Örneğin, birisiyle manyetik bir bağ hissederlerse, Balık işlerin nereye gittiğini görmek için o yola çekilebilir. 

İşin iyi yanı, aldatmak onların doğasında yoktur. Nazik ve empatik bir eşseniz Balıklar sadık kalır. 


Balık burcu aldattığında yakalanır mı?

Bir Balık ilişki kavramından zevk alsa da, aldatmaktan zevk almaz ancak mevcut ilişkilerinde mutsuzlarsa, fantezilerine teslim olurlar ve bir ilişkiye sürüklenirler. Aldatmaktan hoşlanmasa bile sır tutmak söz konusu olduğunda, Balık burcu konuda çok iyidir. Çatışmayı sevmedikleri için bunu mümkün olduğunca saklamaya çalışacaklardır. 

Balık burcu kimi, kiminle aldatır?

 • Balık burcunun aldatma olasılığı en yüksek olan burç Kova'dır. Havalar bağımsızdır, özgürlüklerine değer verir ve ilişkilerde mesafeli olma eğilimindedir. Kova duyguları entelektüelleştirirken, Balık ise her şeyi derinden hisseder ve duygularını derinlemesine paylaşmak ister. Partnerleriyle bu şekilde bağ kurarlar. Balık, Kova'nın gerçekten umursamadığını hissederse başka yerlere bakmaya başlayacaktır.
 • Balık burcu, ruh eşi kavramına çok inanır. En güçlü ruh eşlerinden biri de Akrep burcudur. Bu nedenle sizi bir Akrep'le aldatabilir. Çünkü Akrep, Balık'ın fantezi tarafını şımartmayı sever. Sonunda fiziksel hale gelen duygusal bir ilişkiye sahip olurlar.

Kaynak:Posta.Com

Yorumlar (0)
8
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi çift evliliğe daha yakın?
Sizce hangi çift evliliğe daha yakın?
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 22 51
2. Konyaspor 21 42
3. Fenerbahçe 22 36
4. Beşiktaş 22 35
5. Hatayspor 21 35
6. Başakşehir 21 34
7. Adana Demirspor 22 34
8. Alanyaspor 21 32
9. Kayserispor 22 31
10. Gaziantep FK 21 31
11. Sivasspor 22 30
12. Karagümrük 22 30
13. Galatasaray 21 27
14. Giresunspor 22 26
15. Göztepe 22 24
16. Antalyaspor 21 23
17. Kasımpaşa 21 21
18. Altay 22 18
19. Rizespor 21 18
20. Ö.K Yeni Malatya 21 15
Takımlar O P
1. Ümraniye 20 42
2. Ankaragücü 20 42
3. Erzurumspor 20 38
4. Eyüpspor 20 36
5. Bandırmaspor 20 33
6. İstanbulspor 20 33
7. Adanaspor 20 32
8. Samsunspor 19 30
9. Tuzlaspor 20 27
10. Gençlerbirliği 20 26
11. Manisa Futbol Kulübü 20 25
12. Boluspor 19 24
13. Kocaelispor 20 24
14. Keçiörengücü 20 23
15. Menemen Belediyespor 20 23
16. Altınordu 20 22
17. Bursaspor 20 20
18. Denizlispor 20 19
19. Balıkesirspor 20 8
Takımlar O P
1. Manchester City 22 56
2. Liverpool 21 45
3. Chelsea 23 44
4. West Ham United 22 37
5. Tottenham 19 36
6. Arsenal 20 35
7. M. United 21 35
8. Wolverhampton Wanderers 20 31
9. Brighton 21 29
10. Leicester City 19 25
11. Crystal Palace 21 24
12. Southampton 21 24
13. Aston Villa 20 23
14. Brentford 22 23
15. Leeds United 20 22
16. Everton 19 19
17. Watford 19 14
18. Norwich City 21 13
19. Newcastle 20 12
20. Burnley 17 11
Takımlar O P
1. Real Madrid 21 49
2. Sevilla 21 45
3. Real Betis 21 37
4. Atletico Madrid 20 33
5. Real Sociedad 20 33
6. Barcelona 20 32
7. Rayo Vallecano 20 31
8. Villarreal 21 29
9. Valencia 21 29
10. Athletic Bilbao 21 28
11. Espanyol 21 27
12. Celta Vigo 21 26
13. Osasuna 21 25
14. Granada 20 24
15. Elche 21 22
16. Mallorca 20 20
17. Getafe 20 18
18. Deportivo Alaves 21 17
19. Cadiz 21 15
20. Levante 20 11