Astrolog Özlem Recep açıkladı! Mistik bir ay başlıyor...

Astrolog Özlem Recep; Şanslı evlilik yapacak doğum tarihleri, en uğurlu gün ve burçların Eylül ayı yorumlarını sizler için yorumladım... 7 Eylül tarihiyle birlikte hakkıyla çalışan, emek veren kişilerin yüzleri gülecektir...

Hayatın İçinden 30.08.2021, 18:58 30.08.2021, 19:19
Astrolog Özlem Recep açıkladı! Mistik bir ay başlıyor...
Coxa sabit yıldızı üzerinde gerçekleşecek, 7 Eylül Başak Burcu Yeniayı, sağlık çalışanlarını, doktorları, ilaç ve yeni tedavi çeşitlerini bize anlatırken, aslında Coxa sabit yıldızının mistik özel bir yönü vardır, ilahi bir yıldızdır. Alternatif tıp, kukai-reiki gibi çalışmalarla insan ruhunu ve düşünce yapısını rahatlatan şifa çalışmalarına büyük destek verir. 7 Eylül ile başlayan iki hafta içerisinde kutsal mekanlara yapılacak ziyaretler çok yerinde olur, dua kapıları ardına kadar açılacaktır.

 
7 EYLÜL BAŞAK BURCU YENİAYI

 
FİNANS ve BANKA ÇALIŞANLARININ YÜZÜ GÜLECEK..
Başak Yeniayı, şifa ve şifacılığın yanı sıra tarım, banka ve muhasebe çalışanları, finans datalarıyla ilgili de yeniliklerin olacağını, önemli bankaların çalışanlarının haklarını koruyacağını, belki de ekstra zam yapacağı bir dönemi gösteriyor olabilir.

TARIM VE ÇİFTÇİ DİKKAT..

Ancak tarım ve çiftçilikte dikkat edilmesi gereken bir konunun altını çizmeden bırakmayalım, yeni türeyen böceklere ve tarım ilaçlarına çok dikkat edelim.

Coxa Yeniayı ile birlikte gelebilecek fırsatlar bizlere 8,9,10 Eylül tarihlerindeki gelişmelerle kapımızı çalabilir.

COVİD 19 ARTIŞ GÖSTERECEK, MASKE MESAFE VE AŞI ŞART…

Yeniay sırasında Mars- Neptün karşıtlığı, salgın hastalıklar, covid 19 artışlarıyla ilgili her birimizi uyarırken, maske ve mesafeye oldukça dikkat etmemiz gerektiğinin altını çiziyor olacak. Ayrıca beslenme zehirlenmesi, diz, lenf ve bağırsak rahatsızlıklarıyla da uğraşabiliriz. Mars'ın ilerleyen hareketi ve Venüs ile gelecek günlerde birbirini ağırlaması ise üreme, böbrek ve idrar yolları enfeksiyonlarına da parmak basıyor olacak.

VENÜS AKREP BURCUNDA SEVDİĞİMİZİ KİMSE İLE PAYLAŞAMAYACAĞIZ, KISKANÇLIK İÇİMİZE İŞLEYECEK..

11 Eylül itibariyle Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak, 15 Eylül tarihinde de Mars Terazi burcuna geçiş yaparak karşılıklı birbirlerini ağırlıyor olacaklar.

Venüs Akrep ile değer duygumuzda biraz gözü kara, hırslı, tuttuğunu koparan, beraberliğimiz ve evliliğimizde kıskanç etkiler altındayken, Mars Terazi ile adalet ve hukuktan yana, kim neyi hakediyorsa hak edene hakkını vermek için uğraşacağız gibi görünüyor.

EN ŞANSLI TARİH 18 EYLÜL 2021

Bu ayın en şanslı günü 18 Eylül 2021 Cumartesi günü.

KİMLER EVLENECEK?

Evlilik, uzun soluklu beraberlikler için şansları daha fazla olan doğum tarihleri; 1992-1993, 1980-1981, 1968-1969 doğumlular daha şanslı olacaklar.

BALIK BURCU DOLUNAYI ZORLU GEÇECEK..

21 Eylül tarihinde Scheat sabit yıldızında gerçekleşecek Balık Burcu Dolunayıyla, askeride veya bireysel anlamda silahlardan gelebilecek zararları, akıl hastalığı veya değişebilen kişilik yapısındaki kişilerin takıntılarına karşı çok dikkatli olmalıyız. Bu Dolunay ile birlikte çocuklarınızın, gençlerinizin kimlerle görüştüğünü kontrol etmelisiniz.

Ayrıca çeşitli bağımlılıklarla ilgili eğer ki ebevynler farkedebilirse bu süreç içerisinde çocuklarını tedavi ettirme şansları bulunuyor.

Dolunay sırasında gökyüzü, Afganistan'daki olaylara parmak basarken, insanların çekeceği zulümleri gözler önüne serecek bir yapı bulunuyor. Ayrıca Afganistan hariç Afrika civarında gemilerin kaçırılma olayları ve çeşitli silahlı sıkıntılar ve sağlık konuları gündemde olabilir.

Genel olarak burç yorumları ise;

Koç, sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz, diyet detoks programlarında aşırıya kaçmamak önemli. Beklediğiniz iş fırsatları bulunuyorsa 7 Eylül'deki yeni fırsatlar size şanslı etkiler bulunuyor. Eylül ortasıyla birlikte ikili ilişkiler ve evlilikte gerginliklere biraz dikkat etmelisiniz. Ayın sonu ile birlikte gerçekler ve hayaller arasındaki farkı anlamlandırırken, ruhunuza değerli olduğunuzu hatırlatın.

Boğa, gökyüzü aşkı çağırırken, dostlar, arkadaşlar ve eşinizden gelebilecek destekler söz konusuyken, sırlarınızı kimseye açmamanızı öneriyorum. 7 Eylül Yeniayıyla beraberliğinizde önemli adımlar atarken, uzak seyahatler planlayabilirsiniz. Kalbiniz boş ise ikinci şanslar kapınıza gelebilir. Ayın sonunda 21 Eylül Dolunay ile birlikte arkadaşlarınızın gerçek yüzünü görürken aslında topluluklar arasında konuşuluyor olacaksınız. İş hayatınıza enerjinizi odaklamanız sizi ileriye götürürken, evinizin içerisine de biraz özen göstermelisiniz.

İkizler, aile içinde bazı sorunlar, iş hayatınızdaki eleştirilere veya enerjinizi fazlaca zorlamanız sonucunda kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. 7 Eylül civarı ev-ofis değiştirme kararları, ev alma sürecinin içerisine girebilirsiniz, 21 Eylül civarında ise hayalini kurduğunuz bir konum hakkında yardımlar göreceksiniz. Hayat enerjinizde aşk ve keyifler, popüler olmak hoşunuza gidecek. Merkür retrosu ile eski aşklardan haberler gelebilir.

Yengeç: 7 Eylül haftasıyla iletişim, kısa seyahatler, eğitim planları yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili iletişiminiz artıyor, flörtler kapıyı çalıyor. Arkadaşlar, yeni tanışacağınız kişiler sizi mutlu edecek. Sevdiğiniz kişiyle beraberliğinizde daha mutlu ve uyumlu olurken, aile ve yuva konuları gündemdeyken, aile içi sıkıntılara açıksınız. 21 Eylül ile birlikte medya, satış, yurtdışı eğitimleri aktifleşirken, uzak seyahatlerde gelebilecek zararlara dikkatli olmalısınız. Aile içi küslüklere dikkat.

Aslan: Parasal konular Eylül ayında gündeminizde olacak. Gözden kaçırdığınız ödemeleriniz bulunabilir, dikkat. 7 Eylül ile birlikte parasal konularla ilgili şanslı fırsatlar, yeni atılımlar gündemdeyken, ev - aile içerisinde taraf tutanlar arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle ilgili problemlerle uğraşabilirsiniz. 21 Eylül civarı eşinizin parasal konularında beklemediğiniz konular gündemdeyken, eşinizin- ortağınızın ruhsal sıkıntıları sizi üzebilir.

Başak: 7 Eylül tarihiyle arkadaşlar, dostlardan yana yüzünüz gülerken, beraberliğinizde, evliliğinizde ortak alacağınız kararları almadan önce birbirinize zaman tanımanız oldukça önemli. 21 Eylül tarihiyle tanınırlığınız artacak, eşiniz ve arkadaşlık ilişkilerinizle tamam mı devam mı kararları gündeminizde olacak. Parasal konulara dikkat etmelisiniz. Kazalara da açıksınız dikkat.

Terazi: İş hayatı, değişen çalışma arkadaşlarıyla ilgili konular gündeminizde olabilir. Sağlığınızla ilgili sıkıntılı ortamlar bulunuyor, kalabalık ortamlara katılırken dikkatli olmalısınız. Eğitim, seyahat konularıyla ilgili gündeminiz doluyken, beraberliğinizle ilgili net kararlar vermeden önce kendinizden emin olmak önemli. Kazalara açık olduğunuz bir ay, yanlış anlaşılmaların olduğu, uyumu yakalayım derken öfkeye ve hırsa kapılabilirsiniz aman dikkat.

Akrep: Kalabalık ortamlar ve aktivitelerde bulunacağınız önemli bir zaman dilimindesiniz. Arkadaş ortamınızda gizli sırları duyacağınız, düşmanlıkların arka perdesini anlayacağınız bir zaman diliminden geçmektesiniz. Yurtdışı planları, eğitim hak ve prosedürlerle ilgili zorlanmamak için profesyonel kişilerden destek almalısınız. Beraberliğinizde tamam mı devam mı kararları zihninizden geçebilir, geçtiğimiz yazdan kalan problemler tekrar gündemde olabilir ya da o dönem bitmiş bir beraberlik tekrar “ben buradayım” diyebilir. Öncelikle zihninizi toparlamak oldukça kıymetli olacak. Gerekiyorsa meditasyon ve şifa yöntemlerinden destek almak da kıymetli. Çevrenizdeki kişilerin beraberliğinize eleştirisini duymak istemiyorsanız, ilişkinizin problemlerini kimse ile paylaşmayınız. Ayın 7-15 Eylül arası içinizden geçen bir dileği sesli tezahür etmeniz karşılığında güzel enerjilerin sizinle birlikte olacağını bilin isterim.

Yay: Yöneticileriniz, aile büyüklerinizle ilgili gerilimlere dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçerken, aslında pek çok konunun sizin gelişiminiz olduğunu fark ederek ilerlemek oldukça kıymetli. Zaman zaman iş hayatınızda bunalabilir, bazı hayal kırıklıkları ile karşılaşabilirsiniz. Yabancılar ve kalabalık arkadaş grupları ile seyahat yapmak istiyor olabilirsiniz. Gizli saklı durumlara dikkat, Kasım ayında tutulma olacak bir anda sırlar, dedikodular ortaya çıkabilir, haberiniz olsun.

Oğlak: Uzak yakın seyahatler,eğitimler ve sözleşmeler bu Ay konunuz olacak. Mart ayından bu zamana kadar beklediğiniz gelişmelerin sonucunu alırken, size teslim edilmeyen haklarınızı almaya doğru ilerleyeceksiniz. Kariyerinizdeki çabalarınız, yöneticilerinizle zaman zaman fikir ayrılıklarınız gündeminizdeyken, gerginliklere çok dikkat etmeniz gereken süreçleri gösteriyor. Kalbiniz yalnızsa iş yerinizde sosyalleşeceğiniz birinin size karşı ilgisini farkederken, bulunduğunuz topluluklarda popüler olacaksınız.

Kova: Parasal konularda bir tamamlanma enerjisi sizinle birlikte olacak. Kredi alım, vergi, sigorta işlemlerinden alacağınız paralar ve yapılandırmalar size iyi gelecek. Kariyerinizde uzunca zamandır zorlandığınız konuların geri dönüşümünü almaya başlayabilirsiniz. Yabancılar, hukuki konular ve internet hesaplarınızın heklenmesiyle ilgili adımlara dikkat etmeniz gerekirken, düşünceleriniz arasında sıkıntılara dikkat etmeniz gerekiyor. Kariyerinizde özellikle yabancılar ve medyadan destek alarak ilerlemek daha güzel etkiler verirken Kasım ayına doğru yeni iş fırsatlarının temelleri şuan atılıyor olabilir.

Balık: Beraberliğiniz, evliliğiniz, dostlarla ilişkileriniz gündeminizde olabilir. Neyi hayal ediyorduk da bulamadık? Geçmişte verilen sözler tutuldu mu? Tüm bunlar gözler önündeyken, özellikle ayın sonundaki Dolunay’da çıkmaza giren konulara şaşıracak ve önceliklerimizi belirliyor olacağız. 7-15 Eylül döneminde nikah, evlilik hazırlıkları yapılabilir. Ev-ofis taşınmaları gündeminizde olabilir. Seyahat, balayı, eğer ki üniversite öğrencisiyseniz belki okullar bitince evliliğe dönüşecek bir beraberliğe başlıyabilirsiniz. Ayın sonu sağlığınıza daha fazla dikkat ederken, meditasyon ve şifa çalışmaları ruhunuza iyi gelecektir. Dostlarınızın yarattığı sıkıntıları da lütfen büyütmeyin. Kredi, nafaka ve borçlanmaya karşı da dikkat etmelisiniz.

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi çift evliliğe daha yakın?
Sizce hangi çift evliliğe daha yakın?
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 10 24
2. Hatayspor 10 20
3. Alanyaspor 10 20
4. Fenerbahçe 10 19
5. Karagümrük 10 18
6. Beşiktaş 9 17
7. Konyaspor 10 17
8. Galatasaray 9 17
9. Altay 10 15
10. Adana Demirspor 10 13
11. Başakşehir 10 12
12. Gaziantep FK 10 12
13. Öznur Kablo Yeni Malatya 10 12
14. Sivasspor 10 11
15. Kayserispor 10 11
16. Giresunspor 10 9
17. Antalyaspor 10 9
18. Göztepe 10 8
19. Kasımpaşa 10 6
20. Rizespor 10 4
Takımlar O P
1. Ümraniye 10 24
2. Ankaragücü 10 24
3. Eyüpspor 10 20
4. Erzurumspor 10 19
5. Bandırmaspor 10 18
6. Kocaelispor 9 16
7. Tuzlaspor 9 14
8. Gençlerbirliği 9 14
9. Samsunspor 9 12
10. Boluspor 9 11
11. Bursaspor 9 11
12. Menemenspor 10 11
13. İstanbulspor 9 10
14. Denizlispor 9 10
15. Altınordu 10 10
16. Adanaspor 10 9
17. Manisa FK 10 9
18. Ankara Keçiörengücü 9 7
19. Balıkesirspor 9 6
Takımlar O P
1. Chelsea 9 22
2. Liverpool 9 21
3. Man City 9 20
4. West Ham 9 17
5. Brighton 9 15
6. Tottenham 9 15
7. M. United 9 14
8. Everton 9 14
9. Leicester City 9 14
10. Arsenal 9 14
11. Wolverhampton 9 13
12. Brentford 9 12
13. Aston Villa 9 10
14. Watford 9 10
15. Crystal Palace 9 9
16. Southampton 9 8
17. Leeds United 9 7
18. Burnley 9 4
19. Newcastle 9 4
20. Norwich City 9 2
Takımlar O P
1. Real Sociedad 10 21
2. Real Madrid 9 20
3. Sevilla 9 20
4. Atletico Madrid 9 18
5. Real Betis 10 18
6. Osasuna 10 18
7. Rayo Vallecano 10 16
8. Athletic Bilbao 9 16
9. Barcelona 9 15
10. Valencia 10 13
11. Espanyol 10 13
12. Mallorca 10 12
13. Villarreal 9 11
14. Elche 10 10
15. Celta de Vigo 9 7
16. Granada 9 7
17. Cádiz 10 7
18. Deportivo Alaves 9 6
19. Levante 10 5
20. Getafe 9 2