Bizi Takip Edin

Magazin    

Zor Günleri Atlattık

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, önceki gün Zorlu AVM çıkışı görüntülendi. İkili, son dönemde haklarında çıkan haberlere açıklık getirdi.

Babası Ramazan Evcen’in rahatsızlığı nedeniyle zor günler geçiren Fahriye Evcen, bu durumu atlattıklarını belirtti. Bir süredir mide kanseri tedavisi gören babasının şuan iyi durumda olduğunu belirten Evcen, “Babamla ilgili sağlık durumunu hallettik. Şuan çok şükür iyi. Başarılı bir ameliyat geçirdi. O da biz de iyiyiz.” dedi.

Zor Günleri Atlattık
Tükenmişlik sendromuna yakalandığı ve psikolojik tedavi gördüğü iddia edilen Burak Özçivit, çıkan haberleri yalanladı. Fahrive Evcen ise “Bu tarz haberlerden etkileniyor musunuz?” sorusuna “Bu tarz haberliğin gerçekliği yok ki etkilesin.” yanıtını verdi. Şimdiye kadar psikolojik desteğe ihtiyaç duymadığını ifade eden Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen’i göstererek “Hep birlikteyiz. Sevdiklerimiz yetiyor” dedi.
Zor Günleri Atlattık
Burak Özçivit son iki filmi ‘Kardeşim Benim 2’ ve ‘Can Feda’ da beklediği başarıyı elde edememişti. Bu iki filmde büyük hayal kırıklığını uğrayan Özçivit, ‘Yeni bir film yapmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna ‘Devam devam’ yanıtını verdi.
Zor Günleri Atlattık
Tuba Büyüküstün ile birlikte IMDb starmetre listesinde en iyi 100 oyuncu arasına girmeyi başaran Fahriye Evcen, bunun hatırlatılması üzerine “Böyle bir listede yer almak bizim için gurur verici.” derken Özçivit ‘Hak ediyor’ diyerek eşini övdü. İkili son olarak “Sevenleriniz artık sizden bebek haberi bekliyor” sözleri üzerine gülerek uzaklaştı.