Bizi Takip Edin

Kültür - Sanat    

Yavuz Bingöl'ün hayatı film oluyor

Yavuz Bingöl, Les Ambassadeurs Hotel’de sevenleriyle buluştu. Geçtiğimiz günlerde kalbine stent takılan sanatçı sağlık durumuyla ilgili, “Anjiyodan sonra sabahları yürüyüş yapıyorum, sigarayı bıraktım, kendime dikkat ediyorum. Gece yemeği kestim." ifadelerini kullandı

İki sinema filmi çekecek olan sanatçı filmleriyle ilgili çok çarpıcı açıklamarda bulundu. Bingöl, “Uzun süredir üzerinde çalıştığım projem var. Biri komedi diğeri de kendi hayatımı anlatacağım drama film. Drama olan film benim 4-5 yıldır üzerinde çalıştığım bir proje. Bir şekilde sponsor bulup çekmek istiyorum.

Dramaya biraz geç kaldım ama çalışıyorum. Komedi filmi için iki tane solist var. Biri genç diğeri de orta yaşın üstünde. Birine Kibariye diğerine de Demet Akalın’ı düşünüyoruz. İkisine de gönderdik senaryoyu. Ben varım misafir oyuncu olarak, kabadayıyı oynuyorum, bir de başrolde Mahir İpek’i düşünüyoruz. Drama olan film de 10 yaşındaki halim olacak" dedi.

Yavuz Bingöl'ün hayatı film oluyor
Filmde gençlik yıllarının olmayacağını söyleyen Yavuz Bingöl, "Gençlik yıllarım olmayacak. Çocukluğum gerçekten güzeldi. Babamın mesleği dolayısıyla beş ayrı ilde okudum ilkokulu. Hep kara trenlerde geçti çocukluğum. Kara tren türküsüyle ünlenmem de pek tesadüf değil, Allah’ın kendisini gösterme şekli belki de. Sürekli trenle yolculuk yapardık. Çok zengin bir çocukluğum var aslında, hayallerinin peşinden koşan biriydim. Bayramlarımız, insan ilişkilerimiz daha farklıydı ve güzeldi. O kuşağı şimdiki sinema seyircisine aktarmak istiyorum" şeklinde konuştu.
Yavuz Bingöl'ün hayatı film oluyor
Muhabirler ünlü olmanın zorluklarını sorduğunda sanatçı gülerek şu cevabı verdi: "Ünlü olmak zor. Bazen hiç kimsenin tanımadığı yerlerde elimi kolumu sallayarak gezmek istiyorum. Ama yine de sevmek, sevilmek ve hayranların ilgisini görmek bambaşka bir tat. Yeniden dünyaya gelsem yine aynı mesleği yapmak isterim. Müzikle uğraşmak, müzisyen olmak isterdim.”
Yavuz Bingöl'ün hayatı film oluyor