Bizi Takip Edin

ÜNLÜLERİN GÖZLÜK TERCİHİ ARNETTE

2020 yılında dünyanın en popüler gençlik kültürü markaları arasında yer alan ARNETTE’nin, POST MALONE + ARNETTE imzalı gözlük koleksiyonu, tarzlarıyla tüm dünyaya ilham kaynağı olanünlülerin de tercihi oldu.

Modanın yeni kraliçesi unvanını başarıyla taşıyan Bella Hadid,  günlük hayatında giyim tarzı ile büyük ses getiren ünlü yıldız Justin Bieber ve dünyaca ünlü model Kendall Jenner,rahat sokak stili kombinlerini POST MALONE + ARNETTE koleksiyonunda yer alan güneş gözlüğü modeli ile tamamladı.

Justin Bieber için günlük tarzın olmazsa olmazı güneş gözlükleri

Sokak stiliyle tanınan dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber’ıntarzında, en dikkat çeken parçaların başında güneş gözlükleri geliyor. Rahat, cool ve her zaman moda olmayı başaran genç sanatçı, bomber ceketi ve pembe beresinden oluşan kombinini, biyo bazlı plastikten yapılan düşük dikdörtgen çerçeve POST MALONE + ARNETTE gözlüğü ile tamamlıyor.

Kendall Jenner sade güzelliğini ARNETTE ile taçlandırıyor

Günlük stilinde daha çok rahat parçalar tercih eden Kendall Jenner, askılı beyaz crop top ve açık renk jeanden oluşan sokak stilinde POST MALONE + ARNETTE model gözlük tercih ediyor. 

ÜNLÜLERİN GÖZLÜK TERCİHİ ARNETTE

Bella Hadid hem gece hem gündüz kombinlerini ARNETTE ile tamamlıyor


ABD'li model Bella Hadid'in değişmeyen ve olmazsa olmaz stil detaylarından biri güneş gözlükleri.Hadid, benimsediği doğal tarzı ve dikkat çekici kombinlerini hem gece hem de gündüz gözlüklerle kullanarak, adeta moda dersi veriyor.Güzel modelin tercih ettiği renkli POST MALONE + ARNETTE sarı güneş gözlükleri,rahat stiline renkli bir hava katıyor.


POST MALONE + ARNETTE Koleksiyonu Hakkında:


POST MALONE + ARNETTE tasarım serisi, dayanıklı biyoplastikten üretilen cesur ve eşsiz Signature modeliyle bir kez daha yeni nesil trend belirleyiciler için standartları belirliyor. 90’lardan ilham alan dar çerçeveler‘Street Style’ koleksiyonuna grunge bir hava katarken, günlük stilin mükemmel bir tamamlayıcısı haline geliyor.