Bizi Takip Edin

Mavi ayıcıklar artık Türkiye'de!

Dünyaca ünlü yıldızların tercihi, en popüler güzellik ürünlerinden biri olan ‘Sugar Bear Haırs’ Türkiye’de satışa sunuluyor!

Kim Kardashian, Kylie Jenner  Ve Vanessa Hudgens gibi dünyaca ünlü yıldızların parlak, bakımlı ve dolgun saçlarının sırrı ortaya çıktı. Klasik vitaminlerin aksine, sadece meyve şekeriyle tatlandırılan ve dünyanın ilk çiğnenebilir %100 VEJETERYAN multivitamini’ olma özelliğine sahip Sugar Bear Hair vitaminleri; saçları her zaman ışıl ışıl görünen yıldızlardan sonra Türkiye’de bakım ve güzellik tutkunlarına merhaba diyor. Kardashian ailesi gibi trendleri belirleyen birçok ünlü ismin tek tercihi olan Sugar Bear Hair; mavi ayıcıklarla renklenen dünyasının kapılarını Türk kullanıcılarına açtığı için oldukça heyecanlı!

Mavi ayıcıklar artık Türkiye'de!

2016 yılından beri dünyada online olarak ‘en çok satılan saç vitamini’ rekorları kıran Sugar Bear Hair ürünleri; jelatin, hayvansal gıda ve hormon içermeyen özel formülüyle dikkat çekiyor. Kullanıcı yorumlarıyla güvenirliğini ve kalitesini her geçen gün arttıran Sugar Bear Hair ürünleri, 11 yaş itibariyle tüm erkek ve kadınların kullanımına uygun olarak üretiliyor.

Mavi ayıcıklar artık Türkiye'de!

Amerika’da üretilen Sugar Bear Hair vitaminleri; katkı maddesi içermeyen özel reçetesiyle saçı güçlendirdiği kadar, cilt ve tırnak bakımı konusunda da iddialı... Sugar Bear Hair; içeriğinde yer alan Vitamin E, Vitamin B5, Biotin, Vitamin B6, Vitamin A, Kolin, İnositol, Folik Asit, Vitamin D3 ve Vitamin B12 ile gerçek bir multivitamin formülüne sahip olduğunun altını güvenle çiziyor.