Bizi Takip Edin

Fahriye Evcen, pürüzsüz cildinin sırrını anlattı

Oğlu Karan'ı kucağına aldıktan sonra setlere ara veren oyuncu Fahriye Evcen, L’Oréal Paris Cilt Bakım ailesinin en yeni ürünü Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Kremi için kamera karşısına geçti. Evcen, yeni kampanya filminde güzellik dolu cildinin sırrını anlattı

En büyük güzellik sırrının düzenli bir şekilde cildine bakım yapmak olduğunu vurgulayan Fahriye Evcen, cildinin parlak ve pürüzsüz görünümü için düzenli olarak L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı kullanmayı tercih etiğini söyledi.

“Cildine güzellik dolsun” mesajını veren başarılı oyuncu, ”Son zamanlarda birçok kişiden “cildine bir güzellik gelmiş” yorumları alıyorum, aslında sırrım son zamanlardaki favorim L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı serisi.” dedi.

Hyaluronikasit’in cilt bakımında yer alması gereken önemli bir içerik olduğunu vurgulayan Evcen, iki çeşit Hyaluronik Asit içeren L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanını tercih ediyor.

Fahriye Evcen, pürüzsüz cildinin sırrını anlattı
Reklam filminde güzelliği, pozitif enerjisi ve özgüveni ile büyük beğeni toplayan Fahriye Evcen, L’Oréal Paris ailesiyle yepyeni bir reklam filmi çekmenin heyecanı ve mutluluğu içinde olduğunu belirtti.
Fahriye Evcen, pürüzsüz cildinin sırrını anlattı

Fahriye Evcen’in de tercih ettiği L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı’nın farkı, formülününiki çeşit Hyaluronik Asit içermesi. Yüksek Moleküler Hyaluronik Asitcildin parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlarken Mikro Moleküler Hyaluronik Asit cildi nemlendirerek dolgunlaştırıyor ve daha genç bir görünüm sağlıyor.

Fahriye Evcen, pürüzsüz cildinin sırrını anlattı

Gündüz, gece, göz kremleri ve kağıt maskeden oluşan Hyaluron Uzmanı serisi uzman bir cilt bakım rutini sunuyor.