Bizi Takip Edin

Moda ve Güzellik    

THE GALLIARD BRASSERİE’NİN FARK YARATAN YEPYENİ “BURGER”LARI!

Sevilen konsepti ve ayrıcalıklı lezzetleri ile ilgi gören, yeme – içme dünyasının popüler adresi The Galliard Brasserie, görüntüsüyle cezbeden, Lezzetiyle damaklarda tat bırakan,’ Paris Gourment’ ve ‘Bolognese’ “burger”ların keşfi için sizleri bekliyor!

Beğenilen lezzetleri ile kendine özel bir kitle yaratan, gastronomi dünyasının favori isimlerinden The Galliard Brasserie, karşı konulmaz lezzetleri ile öne çıkan “burger”ları ile farkını bir kere daha gözler önüne seriyor.

 

Birbirinden özgün lezzetlerin yer aldığı menüsüyle her damak tadına hitap eden The Galliard Brasserie, “burger” anlayışına “Paris Gourment Burger” ve “Bolognese Burger”  ile fark yaratan bambaşka bir deneyim kazandırıyor.

 

Sote közlenmiş biber ve mantarların harmanlanmasıyla buluştuğu enfes ekşi mayalı “burger” ekmeği, ‘Cafe de Paris’ sosu ile taçlandırıldığında ortaya tadına doyulmayacak “Paris Gourment Burger” çıkıyor. Patates kızartması ve ev yapımı turşunun eşlik ettiği sunumu ile kokusuyla cezbeden “Paris Gourment Burger”, damaklarda unutulmayacak tatlar bırakıyor.

 

“Bolognese Burger” ise, taze baharatlar, erimiş cheddarın eşsiz lezzeti ile ekşi mayalı ekmeğinde ‘Bolognese’ kültürünü en leziz şekilde yansıtıyor. Bolognese denilince ilk akıllara gelen enfes makarna sosu olduğu gibi şimdi The Galliard Brasserie ile “burger” a farklı bir boyut katıyoruz. Çıtır çıtır patates kızartması ve soğan halkalarıyla beraber olan sunumu ile gözlere hitap eden “Bolognese Burger”, tadının deneyimlendiği an The Galliard Brasserie’de favori lezzetiniz haline geliyor.