Bizi Takip Edin

Magazin    

Sinem Kobal'ı şok eden Arda Turan sorusu

Sinem Kobal geçtiğimiz günlerde Kıbrıs Lefke Avrupa Üniversitesi'nin söyleşisine katıldı ve gençlerin kendisi hakkında merak ettiği sorulara yanıt verdi. Sinem Kobal, özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalar yaparken, bir öğrencinin Arda Turan sorusu ortamda soğuk rüzgarlar esmesine neden oldu

TV100'de ekrana gelen Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu Duymadık Demeyin programının haberine göre; "Dadı" dizisiyle 13 yaşında profesyonel oyunculuğa adım atan güzel oyuncu, son yıllarda reyting canavarına yenik düşen dizilerin yayından kalkmasıyla ilgili gelen sorulara yanıt verdi.

'Mutluluk ve mutsuzluk birbirinden besleniyor'

Sinem Kobal, "Baktığınız zaman başarıyı size getiren şey aslında korkmamak ve cesaret edebilmek… Yaşayacağımız her başarısızlık aslında bizi başarıya biraz daha yaklaştırıyor. Hayat tamamen tecrübe ve kendimize kattıklarımızla yol almayı bize vadediyor. İyi, kötü, başarı, başarısızlık, mutluluk ve mutsuzluğun birbirini beslediğini düşünüyorum." dedi.

'Hayat sevince güzel'

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile 3 yıldır evli olan 31 yaşındaki Sinem Kobal, öğrencilerin özel hayatıyla ilgili gelen sorularına da yanıt verdi. Kobal, "Hayat sevince güzel arkadaşlar. İnşallah her biriniz gönlünüzün, ruhunuzun eşini bulursunuz diyeyim" diyerek kaçamak yanıt verdi.

Sinem Kobal'ı şok eden Arda Turan sorusu
Ünlü oyuncu, üniversite öğrencileriyle ölmeden yapmak istediği hayalini de paylaştı. Güzel oyuncu, “Yapmadan ölmem” dediğim şey; camdan atlamak istiyorum. İddialı biraz değil mi? Gerçekten o serbest düşüş… O anı deneyimlemek istiyorum. Ne zaman buna cesaret ederim, yaparım bilmiyorum. Ama yaparsam sizinle paylaşırım." şeklinde konuştu.
Sinem Kobal'ı şok eden Arda Turan sorusu
Sinem Kobal hayattaki en büyük pişmanlığının ne olduğu konusunda gelen soruya ise, "Hayata hep pozitif tarafından bakmaya çalışıyorum. Olumlu olumsuz yaşadığımız her şeyin bize bir şeyler kattığını düşünüyorum. O yüzden daha çok pozitif şeylere yönelmeye çalışıyorum. O yüzden çok büyük pişmanlıklarım yok" dedi.
Sinem Kobal'ı şok eden Arda Turan sorusu
Çocuk yaşlarda şöhret olan Sinem Kobal, gelen bir soru üzerine “ünlü olmak benim hayatımda tercih ettiğim bir şey olmadı” dedi. Kobal, "Ünlü olmak bir şekilde bizim tercih ettiğimiz bir şey olmuyor. Mesleğimizin getirisi diyelim ama zorlukları var. Bir kere pek çok özgürlüğünden fedakârlık etmek zorundasın. Bu anlamda mesleğimizin en zor yanlarından birinin bu olduğunu düşünüyorum. Birçok insana ulaşmak, ruhuna ve hayatına değmek, sevgiyi paylaşmak çok kıymetli…" ifadelerini kullandı.
Sinem Kobal'ı şok eden Arda Turan sorusu
Söyleşi sırasında Sinem Kobal’a bir öğrencinin Arda Turan ile geçmişte yaşadığı ilişkiden pişmanlık duyup duymadığını sorduğu da öğrenildi. Söyleşi kaydında yer verilmeyen bu anlarda Sinem Kobal’ın Üniversiteli gence tepki göstermeden nazik bir şekilde, “Bu soruyu geçiyorum” dediği öğrenildi.