Bizi Takip Edin

Magazin    

Şevval Sam: Beni polemiğe sokmayın

Müzisyen ve oyuncu Şevval Sam, önceki akşam Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Kozmetik ürünleri satan bir mağazadan alışveriş yapan Şevval Sam, cilt bakım malzemesi satın aldıktan sonra samimi açıklamalar yaptı


Kendisini görüntüleyen gazetecilere “Hep kötü pozlarımı kullanıyorsunuz” diyerek takılan Şevval Sam, “Acil ihtiyaçlarım vardı onları aldım” dedi. Sam, “Kozmetik ürünlerine çok para harcar mısınız?” şeklindeki soruya “Dermatolojik olursa hayvanlar üzerinde test edilmediyse onları tercih ediyorum. Gereksiz para harcamam” şeklinde yanıt verdi. 

Şevval Sam: Beni polemiğe sokmayın
Alışverişlerde indirimi takip etmediğini ifade eden Sam, “Denk gelirse kaçırmam. Özellikle takip etmiyorum” dedi. Bülent Ersoy ve Ömür Gedik arasındaki kürk polemiği hatırlatılan Sam, “Beni kimseyle polemiğe sokmayın. Evrensel prensipler doğrultusunda cümleler kuruyorum. Sanki birileri hakkında konuşuyormuşum gibi algılanıyor. Kimseden haberim yok. Ben sadece kendi duruşumu ifade ediyorum. Birilerine cevap verdim gibisinden bir şeyler olmuş yine” diyerek konu hakkında yorum yapmaktan kaçındı.
Şevval Sam: Beni polemiğe sokmayın
‘Yasak Elma’ dizisinde rol alan Şevval Sam, sezon finalinin ardından istirahate çekileceğini söyledi. Sam, “Bu sene tatili hak ettik. Ben karavancıyım. Karavanla bir yerleri gezmek istiyorum. Yapabilirsem öyle bir şey yapmak istiyorum” dedi. Hayranlarıyla selfie yapan Sam’ın çiçek desenli kovboy çizmeleri dikkat çekti.
Şevval Sam: Beni polemiğe sokmayın