Bizi Takip Edin

Mekan    

Serdar Ortaç'la kapılarını açtı

Bir dönem eğlence hayatına Serdar Ortaç'la damga vuran Dalmaz Center, BVS Group bünyesinde yirmi yıl sonra kapılarını bir kez daha açtı.


Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç 1993 yılında "Karabiberim" şarkısıyla çıktığı Dalmaz Center'da aralıksız altı sene sahne aldı. Altı senenin ardından kapılarını kapatan Dalmaz Center aradan geçen yirmi yılın ardından BVS Group bünyesinde tekrar eğlence hayatına geri döndü. Açılış gecesinde Dalmaz Center'ın simgesi olan Serdar Ortaç sahne aldı. Başarılı sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında Merve Özbey ve nişanlısı Kenan Koçak, Yusuf-Buket Köksal, Melisa Özmen ve Mehmet Dalmaz da vardı.

Boşandığı Eşini Öve Öve Bitiremedi...

Performansından önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Serdar Otaç gazetecilerin Chloe ayrıldıktan sonra aldığı reklam fiyatları düştü diye bir haber çıktı, doğru mu? sorusuna "Yok, Chloe maşallah hiç fiyatlarını da oynatmaz. Ben varken de güzel sabit fiyatı vardı. Şimdi film çekiyormuş Kıbrıs'ta yine ücreti iyidir. Neden boşanınca fiyatı düşsün kadının, aksine daha çok artması lazım. Chloe çok güzel bir kadın her yerde iş alır. Sonuna kadar destekliyorum." sözlerinin ardından "Geçenlerde Kuruçeşme'ye bir arkadaşımla kahve içmeye gittim. Yanıma bir kadın oturdu. Magazinciler hemen çekmişler. "Serdar'ın Yenisi" diye. Yazık yani onun da annesi babası var. Ayrıca ben yeni boşandım, şuan sevgili düşüneceğim en son şey. Aşka kapalı değilim ama hiç aklıma gelmiyor, şuan sadece işime odaklandım. " sözlerini söyledi.
Serdar Ortaç'la kapılarını açtı
Aşk'tan Önemli Sağlık Var... Basın mensuplarının nasıl şarkı yazıyorsunuz ve aşk acısı çekiyor musunuz? sorularına Serdar Ortaç "Şarkı; oturup şarkı yazacağım dediğin zaman yazılır. Ben başkasını izleyerek şarkı yazıyorum. Kendi yaşadıklarıma sayılı şarkı yazmışımdır. Mesela "Yaz Yağmuru" şarkısını ilk aşkıma yazdım. Son evliliğim Chloe'ye yazdığım şarkılar var. Mesela "Balım" şarkısını ona yazmıştım. Ben aşk acısına çok dayanıklıyım. Tabii ki üzülürüm ama içimde onarırım onu. Benim için hayatta daha önemli şeyler var. Kardeşimin sağlığı, benim sağlığım, annemin sağlığı, anneannemin hala hayatta olması. Kardeşimin hastalığı daha iyiye gidiyor. Fizyoterapi görüyor darüşşafakada. Özellikle kardeşimin hanımı Zeynep'e sonsuz teşekkürlerimi ediyorum, çocuklara rağmen her şeyi ile ilgileniyor. Ben gidemiyorum, kendimi suçlu hissediyorum. Çünkü gidersem bayılırım. En son gittiğimde çıkamadım lavabodan. Göremiyorum annem yine dayanıklı, yanına gidiyor. " dedi.
Serdar Ortaç'la kapılarını açtı
Sahnesinde "Karabiberim", "Balım", "İsmi Lazım Değil" ve "Gıybet" gibi unutulmaz şarkılarını seslendiren Ortaç, kendisini dinlemeye gelen ünlü şarkıcı Merve Özbey'i de sahnesinde ağırladı. "Bilsem Ki" şarkısında yaptıkları düet büyük alkış alırken Serdar Ortaç ünlü şarkıcıya sahneyi bıraktı. Üç şarkılık mini bir konser veren Özbey misafirleri mest etti.
Serdar Ortaç'la kapılarını açtı