Bizi Takip Edin

Magazin    

Serdar Ortaç yeni aşkını itiraf etti!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, 14 Şubat Sevgililer Günü özel konserini Ankara'da Ataköşk otelde verdi. Biletleri saatler içinde tükenen sanatçı dakikalarca en sevilen şarkılarını seslendirdi ve sevenlerine unutulmaz bir sevgililer günü yaşattı

'Bekar olmak akıl işi değil!'

Hem Sevgililer Gününü hem de yaş gününü sahnede kutlayan ve geçtiğimiz yaz aylarında eşi Chloe Loughnan'la evliliklerini sonlandıran Serdar Ortaç: "Kalbim boş değil, görüştüğüm biri var, çok heyecanlıyım, her şey kısmet" dedi.

Organizatör ve menajer Servet Şan ile beraber kestikleri özel pastada "Bekarlık sultanlık mıdır?" yazması üzerine Ortaç'ın cevabı "Bekarlık sultanlık değildir, bekar olmak akıl işi değil!" diyerek yeni bir aşka yelken açtığını bir kez daha itiraf etti.

Serdar Ortaç yeni aşkını itiraf etti!
Sunuculuğunu Arzu Budak'ın üstlendiği özel gecede, Servet Şan'ın Serdar Ortaç'ın doğum gününe özel hazırladığı videoda Ortaç'ın tüm dostları yeni yaş mesajlarını iletti. Fatih Ürek, Bülent Serttaş, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Coşkun Sabah, Sera Tokdemir ve Mesut Yar gibi isimlerin bulunduğu anlamlı video, Ortaç'a özel gecede duygusal anlar yaşattı.