Bizi Takip Edin

Magazin    

Serdar Ortaç: Gördüğünüz gibi mutluyuz

Uzun süredir eşi Chloe Ortaç'ın yurt dışında olması nedeni ile boşanacakları konuşulan, son olarak da evliliğin ekonomik nedenlerden dolayı biteceği iddia edilen Serdar Ortaç-Chloe Ortaç çifti çıkan haberler sonrası ilk kez İstinyePark'da görüntülendi

 Akşam saatlerinde alışveriş merkezine gelen ve el ele alışveriş merkezine giren çift gazetecilerin fotoğraf isteklerini geri çevirmedi. İddiaların aksine düşman çatlatırcasına mutluluk pozu veren Ortaç çifti gazetecilerin sorularına da yanıt verdi. 

Muhabirlerin boşanma haberlerini ve ayrılığın nedeninin ekonomik olduğunu sorması üzerine söze giren Serdar Ortaç "Arkadaşlar gördüğünüz gibi mutluyuz, boşanmıyoruz. Birileri kafalarında bir senaryo yazıyor ve inanıyor. Bir de bize sormadan bunu haber yapıyorlar ama siz bize inanın." dedi. 

Chloe Ortaç ise "Haberlere çok şaşırıyorum. Bir kaza geçirdim ve kaza sonrası mümkün oldukça evden dışarıya bile çıkmadım. Serdar bana para vermiyormuş, bende onun için çalışmaya gidiyormuşum. Ben çalışmaya gitmedim, ailemin yanına gittim ve kazadan sonra çalışmayı bırakın, dışarıya bile çıkmadım" şeklinde konuştu.

Boşanmayacaklarını yineleyen Serdar Ortaç, "Bizim ekonomik olarak bir ayrılığımız yok, kesemiz bir. Benim kazandığım para onun, onun kazandığı para benimdir. Ayrıca Chloe ekonomik özgürlüğü elinde olan bir kadın, mesleği var ve teklif geldikçe çalışıyor, kazanıyor. Dediğim gibi nerden çıkıyor bunlar bilmiyorum. Birileri kafasından senaryo yazıyor, haberini yapıyor. Ayıp" şeklinde konuştu.