Bizi Takip Edin

Kültür - Sanat    

Safiye Soyman: Düğün yaparsam gelinlik giyeceğim

Yaz boyunca 'Gazino Geceleri' konsepti ile Azka Otel sahnesinde sevenleri ile buluşan Safiye Soyman ve Faik Öztürk geleneği sürdürerek muhteşem bir konsere daha imza attılar

Snob Magazin'in haberine göre; Türkülerle başlayan gecede Türk Sanat Musikisinden Karadeniz ezgilerine kadar pek çok eseri seslendiren ikili, müzikal performanslarının yanı sıra stand-up şovları aratmayacak sohbetleriyle de herkesi kahkahaya boğdular.

Safiye Soyman: Düğün yaparsam gelinlik giyeceğim
Giydiği pembe kıyafeti konseri izleyenler tarafından çok beğenilen Safiye Soyman, ''Bir gün düğün yaparsam muhakkak gelinlik giyeceğim. Düğünümü de bu sahnede yapmak istiyorum. Gerçi bizi biliyorsunuz bir imzamız eksik, onu da kalplerimize atmışız... Ama gelinlik giymek istiyorum ne yalan söyleyeyim.'' sözleriyle de hayat arkadaşı Faik Öztürk'ü köşeye sıkıştırdı.
Safiye Soyman: Düğün yaparsam gelinlik giyeceğim
"Benden beyaz atlı prens olmaz Safiye, ata yazık." esprisi ile durumu geçiştiren Faik Öztürk, "Huzurunuzda bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Allah nasip ederse yeni çıkacak ilk albümümün tüm gelirini asker ve polis şehit ailelerine bağışlayacağım. Hepimizin o yiğitlere bir minnet borcu var. Geri kalanlarına minicikte olsa bir katkım olabilirse dünyanın en mutlu insanı ben olurum.'' sözleriyle de büyük alkış aldı.