Bizi Takip Edin

Mekan    

Moda'da geçmişten günümüze yolculuk

İstanbul'un karmaşasından kendini soyutlamış, şehrin en huzurlu semtlerinden Moda'da yer alan PopMod, farklı konseptiyle misafirlerini, geçmişten günümüze eşsiz deneyimler yaşayabilecekleri unutulmaz bir yolculuğa çıkarmayı amaçlıyor

İstanbul cemiyet hayatından, iş dünyasından ve medyadan pek çok ismin müdavimi olduğu mekan, konuklarına iyi müzik, iyi yemek ve eğlence sunmanın peşinde. Moda'da yeşillikler içinde konumlanmış ''PopMod'', günün ilk saatlerinde kahvaltısı, taze çekilmiş kahve ve taze sıkılmış meyve suları eşliğinde kapılarını aralayarak, farklı konsept ve zengin menüsü ile gün boyunca hizmet vermeye devam ediyor.

VIP davetlere de ev sahipliği yapıyor

Özel olarak tasarlanan mimarisi ile ön planda olan mekan, canlı performans, kabare, tek kişilik performans, dj performans, konsept partiler, 70'ler 80'ler 90'lar, elektronik partiler ve vip davetlere ev sahipliği yapıyor. PopMod Eski Nesli Meyhane'de ise değerli pek çok sanatçı sahne şovları ve zengin repertuvarı ile sahne alıyor.

Misafirlerine farklı gecelerde, ''Canlı Performans ile Meyhane Şarkıları, Yeşilçam ve 90'lar, Fransızca-Türkçe ve Jazz'' geceleri ile hizmet veren mekanda, sabahın ilk ışıklarına kadar sohbete, dansa ve müziğe eşlik etmenin mümkün.