Bizi Takip Edin

Ünlü model Bar Refaeli Antalya'ya geliyor

Victoria's Secret başka olmak üzere dünyaca ünlü markaların defilelerinde yer alan Bar Refaeli, Haziran ayında Antalya'da gerçekleştirilecek Dosso Dossi Fashion Show’un baş mankeni olacak

Adriana Lima, Kendall Jenner, Izabel Goulart, Isabeli Fontana ve Paris Hilton gibi dünyaca ünlü isimleri podyumunda yürüten Dosso Dossi Fashion Show, 'Melek serisi'ne devam ediyor. 12 Haziran’da Antalya Expo Center’da gerçekleşecek Dosso Dossi Fashion Show’un bu yılki yıldızı ünlü top model Bar Refaeli olacak.

Etkinlik kapsamında podyuma baş manken olarak çıkacak olan Bar Refaeli’ye yaklaşık 100 manken eşlik edecek. Özel olarak hazırlanacak podyumda dört ayrı kıyafet sergileyecek olan Bar Refaeli, aynı gece düzenlenecek partiye de katılacak.

34 yaşındaki model, Pilpel, Castro ve Victoria's Secret gibi ünlü markaların etkinlikleriyle ve aktör Leonardo DiCaprio ile yaşadığı ilişkiyle uzun süre gündemde kalmıştı.

1.75 boyundaki ve iki çocuk annesi olan Bar Refaeli, geçtiğimiz yıl ise ayrımcılığa, ırkçılığa ve bağnazlığa karşı farkındalık yaratmak için kara çarşaf giyerek adından söz ettirmişti.

Ünlü model Bar Refaeli Antalya'ya geliyor