Bizi Takip Edin

Didim'e gelen güzeller nefes kesti

Aydın’ın Didim İlçesi’nde bu yıl 11'incisi düzenlenen Miss Apollon Uluslararası Güzellik Yarışması’nda, Rusya'dan gelen Valeria İgnateva Miss Apollon kraliçesi seçildi

Kuşadası'na yerleşen ve 'Keman Kraliçesi' olarak anılan, Tchaikovsky Üniversitesi mezunu olan Ukraynalı Violinis Kate'nin, özel yapım kemanı ile başlayan güzellik yarışması yaklaşık iki saat sürdü.

Didim'e gelen güzeller nefes kesti
Didim'de geleneksel hale gelen Miss Apollon Uluslararası Güzellik Yarışması’nın 11'incisi Venosa Beach Resort Spa Otel'de yapılan final gecesiyle sona erdi. 15 güzelin boy gösterdiği yarışmada Rusya'dan gelen Valeria İgneteva birinci seçildi. Otelin Anfi Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen yarışmayı Didimliler ile otelde konaklayan misafirler izledi.
Didim'e gelen güzeller nefes kesti
Yarışmaya; Rusya, Çek Cumhuriyeti, Tataristan, Kırgızistan, Kazakistan, Belarus, Sırbistan, Macaristan ve Özbekistan’dan 15 güzel katıldı.
Didim'e gelen güzeller nefes kesti
Güzellerin tanıtıldığı yarışmada danslar ve gösteriler de sergilendi. Genç kızlar, yöresel kıyafetleri, bikinileri ve gece kıyafetleriyle podyumda boy gösterip, ‘Miss Apollon’ güzeli olmak için kıyasıya yarıştı.