YAZ KEYFİNİ ŞEHİRDE YAŞAMAK İSTEYENLER SEASPICE’TA BULUŞUYOR!
YAZ KEYFİNİ ŞEHİRDE YAŞAMAK İSTEYENLER  SEASPICE’TA BULUŞUYOR!

YAZ KEYFİNİ ŞEHİRDE YAŞAMAK İSTEYENLER SEASPICE’TA BULUŞUYOR!

Ayrıcalıklı dokunuşları ve iştah kabartan sunumlarıyla, deniz mahsulleri, balıklar ve mezeler gibi birçok lezzete yepyeni yorumlar kazandıran Seaspice, yaz boyunca şehrin kalbinde mevsimin keyfini doyasıya yaşamak isteyenleri ağırlıyor.

Yaz mevsimi denilince akıllara gelen, keyifli sohbetler eşliğinde kalabalık yemekler olduğu gibi, yeni ve özgün lezzetleri keşfetmektir. Seaspice’da bu günlere yakışır mezeleri, balık çeşitleri ve taptaze salatalarıyla açık terasında sizlerle buluşuyor. Ferah ambiyansı, dekoru ve açık renklerin tercih edilmesinden kaynaklı Seaspice, görünümüyle de herkesin beğenisini kazanıyor.

 

Melda Farimaz tarafından özenle hazırlanan menüsünün ana yemeklerinde, Gökçeada’dan getirilen taze kabuklular ile beraber, Seaspice Salmon, Cevizli Kalamar Izgara ve Portakallı Levrek Ceviche gibi seçenekler sunan Seaspice, iştah açıcı soğuk mezelerinin eşsiz sunumuyla da misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

 

Deniz kokulu lezzetlere yepyeni bir ruh, açık terası ile ferah bir ambiyans sunan Seaspice, denizden sofraya uzanan lezzetleri deneyimlemek isteyenleri Watergarden Ataşehir’de bekliyor.

www.seaspiceistanbul.com

Yorumlar (Üye Olmadan Yorum Yapabilirsiniz)